تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۱ تیر ۹۷.::. ساعت : ۱:۰۰ ب.ظ

   402 بازدید

طی مراسمی با حضور مدیران ارشد شرکت مخابرات ایران، با صدور حکمی از سوی مهندس سید مجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران «چنگیز نوری» به عنوان سرپرست مخابرات منطقه آذربایجان غربی منصوب شد.
جوان پرس : طی مراسمی با حضور مدیران ارشد شرکت مخابرات ایران، با صدور حکمی از سوی مهندس سید مجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران «چنگیز نوری» به عنوان سرپرست مخابرات منطقه آذربایجان غربی منصوب شد.

 به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، در مراسم تودیع و معارفه مدیر منطقه که در سالن ویدئو کنفرانس مخابرات منطقه آذربایجان غربی برگزار شد، حکم انتصاب چنگیز نوری به عنوان سرپرست مخابرات منطقه آذربایجان غربی، قرائت و از زحمات بهمن اسماعیل‌زاده در دوران تصدی این پست قدردانی شد.

مهندس صدری، در این حکم با اشاره به لزوم تلاش آگاهانه و حسن تدبیر جهت تحقق مطلوب اهداف و برنامه‌های شرکت در حوزه مسئولیت خطیر مدیریت آن منطقه، آورده است: توجه جدی به‌ضرورت حمایت از صنایع داخلی، اجرای دقیق برنامه‌ها و مصوبات ابلاغی از بخش ستادی شرکت به‌ویژه در حوزه‌های راهبرد و توسعه کسب‌وکار، فنی، مالی، تجاری و منابع انسانی و تعامل موجه با مسئولین و مقامات ارشد استان جهت آگاهی دقیق از نیازها و درخواست‌های مطروحه به‌منظور برنامه‌ریزی مناسب برای تحقق آن‌ها در چارچوب اهداف شرکت از دیگر اولویت‌های مورد تأکید است.

همچنین برقراری ارتباط مستمر با کلیه شرکت‌ها و فعالان ارتباطات حوزه استان، نظارت دقیق و هوشمندانه بر نحوه ارائه خدمات شرکت در منطقه و اهتمام ویژه نسبت به اتخاذ و اجرای تدابیر و روش‌های ابتکاری لازم برای کاهش هزینه‌های غیرضروری همگام باسیاست‌های کلان شرکت مخابرات ایران از دیگر موارد موردتوجه مدیرعامل شرکت در حکم انتصاب مدیر مخابرات منطقه آذربایجان غربی می‌باشد.

در حوزه منابع انسانی نیز بهره‌گیری حداکثری از توان نیروی انسانی، بسیج کلیه امکانات و مقدورات مخابرات آن منطقه و برنامه‌ریزی هدفمند برای افزایش نشاط و انگیزه خدمت در کارکنان به‌منظور ارتقاء کارایی و اثربخشی از اولویت‌های مهم و مورد تأکید مهندس سید مجید صدری در این حکم است.

سرپرست مخابرات منطقه آذربایجان غربی منصوب شد

 

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 115322
دیدگاه خود را به ما بگویید.