تاریخ انتشار :پنجشنبه 8 نوامبر 12.::. ساعت : 1:44 ب.ظ

   445 بازدید

عليرضا سليمي

 مجمع انتخابی هیات دوومیدانی آذربایجان غربی با حضور رییس فدراسیون صبح  ديروز برگزار شد.

جوان پرس : مجمع انتخابی هیات دو و میدانی استان با حضورافشین داوری رییس فدراسیون ، علی ملا احمدی مدیرکل ورزش و جوانان ، ایراندوست ، معاون توسعه امور ورزش آذربایجان غربی به همراه اعضای جلسه با معرفی سلیمی به عنوان رییس جدید هیات دو و میدانی استان به کار خود پایان داد.

در این جلسه علی ملا احمدی انتخابات هیات های ورزشی استان را مایه پویایی ورزش استان چه از بعد کمی و چه از بعد کیفی دانست ودر ادامه جایگاه این رشته پرمدال در المپیک  آنهم با جمعیت انبوه مشتاق آن در سراسر جهان را که مادر رشته های ورزشی نیز محسوب می شود را ستودنی عنوان کرد.
 
وی با تاکید بر اراده ی اداره کل ورزش و جوانان استان در جهت تقویت هیات های ورزشی استان به ویژه هیات های دارای ورزشکاران المپیکی و مستعد قهرمانی ابراز امیدواری کرد با همکاری ها و حمایت های فدراسیون های مربوطه گام های بلندی در این راه برداشته شود.
 
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در ادامه از تلاش ها و پیگیری هایی در جهت تجهیز و ساخت پیست های دو ومیدانی در اطراف زمین های چمن فوتبال خبر داد و این کار را باعث رونق این رشته پر مخاطب در جهت استعداد یابی ورزشکاران مستعد در شهرستان های استان دانست.
 
افشین داوری رییس فدراسیون دو ومیدانی کشورضمن برتر دانستن این مجمع نسبت به 10 مجمع برگزار شده در کشور ، رقابت پایاپای کاندیداهای ثبت نام کرده در این مجمع را نشان از اهمیت این رشته در بین مخاطبان خود دانست و آن را ستودنی عنوان کرد.
 
وی در ادامه با تقدیر از حمایت ها و پیگیری های مطلوب مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی و مجموعه پرتلاش با مثبت ارزیابی کردن عملکرد این هیات تداوم برنامه های گذشته و استفاده از افراد تحصیل کرده و با تجربه ی دیگری در این عرصه را در جهت پویایی آن خواستار شد.
 
داوری ، استعداد یابی در آموزش و پرورش را یکی از با مهم ترین کار های مربیان استعداد یاب این استان دانست و تشکیل مقاطع دانشگاهی کاردانی و کارشناسی برای اولین باردر رشته دو ومیدانی در بهمن ماه سال جاری را یکی از فعالیت های مهم فدراسیون در ارتقاء سطح علمی مربیان و ورزشکاران این کشور دانست .
 
وی دیگر برنامه های تاثیر گذار در این رشته را رفع موانع پیش روی ورزشکاران قهرمان در خصوص حقوق و مزایا و تبیین برنامه مطلوب در خصوص مسابقات لیگ دانست ودر ادامه از روسای هیات های استان توجه به بخش بانوان ، مدیریت هزینه کرد ، گزارش شش ماهه عملکرد فارغ ازدو مجمع سالانه ، عملگرا بودن و فعال کردن کمیته های ورزشی را خواستار شد.
 
در پایان از سه کاندیدای حضور یافته در این مجمع علیرضا سلیمی با کسب 10 رای از 19 رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رییس هیات دو ومیدانی آذربایجان غربی انتخاب شد.
 
گفتنی است حسین صمد وند و حسین فهیمی دیگر کاندیدای شرکت کننده در این مجمع بودند.
 
* گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان آذربایجان غربی
Print Friendly
کدخبر : 9038
دیدگاه خود را به ما بگویید.