تاریخ انتشار :سه شنبه 30 آوریل 13.::. ساعت : 5:28 ق.ظ

   269 بازدید

80629207-3892068

براي ايجاد امنيت و آرامش با هيچ کس تعارف نداريم و هيچ وقت کوتاه نمي آييم و در جهت تداوم امنيت ،آسايش و آرامش با اقتدار تمام ايستاده ايم .

 جوان پرس : فرمانده سپاه شهداء آذربايجان غربي با اشاره به اينکه سپاه زاده انقلاب است و در دامان انقلاب روئيده ،به نقش بارز بسيج و سپاه در پيروزي و حفاظت از اين مرز و بوم پرداخت و تاکيد کرد : براساس اصل 150 قانون اساسي نقش و ماهيت سپاه كاملا مشخص است و سپاه سازماني کوشا در تفکر است و در حساس ترين و پيچيده ترين شرايط تاريخي کشور متولد و در همان آغار پيدايش مسووليت هاي سنگيني بر دوش و با افتخار از آن سربلند بيرون آمده است . 

 

  سردار عابدين خرم به مناسبت دوم ارديبهشت ماه سالروز تاسيس سپاه پاسداران انقلاب در جمع خبرنگاران به نقش برجسته سپاه و کارنامه درخشان آن در مرزها و در داخل مناطق مختلف کشور اشاره کرد و خاطر نشان ساخت :مسووليت سپاه در چندين حوزه دفاع و پاسداري و سازندگي براي همگان آشکار  است . وي در خصوص بخش سازندگي توسط سپاه گفت : امروزه مجموعه قرارگاه بازسازي سپاه بسيار فعال است و بر پروژه هاي شاخص اجرايي نظارت و در حال حاضر 65 پروژه شاخص در دست احداث دارد .

 

او ادامه داد : اين پروژه که عمدتا در مناطق محروم استان و منطقه در حال اجرا مي باشد كه شامل راه،آب،معدن ،مدرسه،پل،مسجد و غيره مي باشد و همچنين سد مخزني ،پروژه کارخانه مس،پروژه راه آهن اروميه به مراغه،بخشي از عمليات سد سيلو و غيره بعنوان پروژه هاي شاخص اين مجموعه در دست ساخت مي باشند که کل اعتبار اين پروژه ها نزديک به 100 ميليارد تومان مي باشد .

 

 فرمانده سپاه شهدا<ء استان با اشاره به اينکه به مناسبت گراميداشت سال حماسه سياسي در ارديبهشت ماه 3 اقدام شاخص شامل رزمايش 30 هزار نفري الي بيت المقدس ،يادواره شهداي کارگر و شهيد شاخص استان شهيد مهدي کريمي و ميلاد کوثر به مناسبت هفته زن در دستور کار قرار گرفته است افزود: هدف از اجراي رزمايش 30هزارنفري ارتقاي آمادگي،انسجام بسيجيان در قالب گردان ها با ساختار و رويکرد جديد ،اجراي آموزش همگاني و بازآموزي ،بهترين فراخواني و کنترل درصد آمادگي بسيجيان ،دفاع از کوي و برزن و امداد و نجات و مردمياري و دفاع از مناطق حساس و مهم مي باشد.

 

 وي در خصوص يادواره شهيد مهدي کريمي هم گفت : هرسال يک شهيد شاخص اقشار در سطح کشور انتخاب که خوشبختانه امسال شهيد کريمي با محوريت استان انتخاب و با هدف توسعه و تحقيق فرهنگ ايثار و شهادت يادواره اي در 9 ارديبهشت برگزار مي شود . سردار خرم گفت : از 14 هزار شهيد کارگر سطح کشور سهم اين استان 77 نفر مي باشد که به درجه رفيع شهادت نايل آمده اند .

 

 وي در مورد برگزاري جشن ميلادکوثر هم که به مناسبت هفته زن مي باشد،گفت : در اين روز و هفته برنامه هاي متنوعي در راستاي جايگاه ونقش زن در انقلاب اسلامي و خلق حماسه هاي انقلاب برگزار مي شود . فرمانده سپاه شهداء استان با اشاره به آمادگي کامل سپاه وبسيج و ساير نيروهاي مسلح مستقر در منطقه تاکيد کرد : براي ايجاد امنيت و آرامش با هيچ کس تعارف نداريم و هيچ وقت کوتاه نمي آييم و در جهت تداوم امنيت ،آسايش و آرامش با اقتدار تمام ايستاده ايم . سردار خرم در خصوص مشارکت سپاه در انتخابات پيش رو هم افزود : سپاه با قدرت تمام همگام باساير نيروها از امنيت و سلامت انتخابات دفاع مي کند و در راستاي افزايش مشارکت مردمي و خلق حماسه اي ديگر گام بر مي دارد .

Print Friendly
کدخبر : 16785
دیدگاه خود را به ما بگویید.