تاریخ انتشار :یکشنبه ۹ تیر ۹۲.::. ساعت : ۹:۰۷ ق.ظ

   159 بازدید

 شبکه عنکبوت براي طرح مطالبات ضد انقلابي از رئيس‌جمهور منتخب فعال شد.

جوان پرس : اين شبکه طيفي از روزنامه‌نگاران زنجيره‌اي (غالباً متواري و بعضا مقيم ايران)، شماري از اعضاي حزب استعماري بهائيت، تعدادي از اعضاي حزب منحله مشارکت، و شماري از عناصر گروهکي متواري فعال در فتنه سبز را شامل مي‌شود. اخيرا دو طيف از وابستگان به اين شبکه که غالبا در فضاي مجازي فعال هستند با امضاي دو نامه تحت عنوان «روزنامه‌نگاران» و «کنشگران سياسي و اجتماعي و حقوق بشري» به طرح مطالبات جريان‌هاي ضد انقلاب پرداخته و خواستار دور کردن سايه فضاي امنيتي از فعاليت‌هاي رسانه‌اي شدند.

آنها همچنين خواسته‌اند انجمن صنفي روزنامه‌نگاران- که در دوره اصلاحات تبديل به مرکز حمايت از پايگاه‌هاي مطبوعاتي دشمن شده بود- احيا شود. در يکي ديگر از همين نامه‌ها ادعا شده که تبعيض عليه اقليت‌هاي مذهبي وجود دارد که بايد رفع شود و در ادامه اذعان شده که منظور از اقليت مذهبي، همان حزب صهيونيستي بهائيت (فرقه دست‌ساز انگليس) است!

پيش‌بيني مي‌شود انتشار اين قبيل نامه‌هاي زنجيره‌اي براي اعمال فشار به رئيس‌جمهور جديد در آينده تشديد نيز بشود و اين در حالي است که مجرمان امنيتي در هر کشوري در معرض مجازات و محدوديت قرار مي‌گيرند.رسانه‌هايي نظير بالاترين، گويانيوز، روزنت، جرس، کلمه و… در اختيار شبکه عنکبوت قرار دارند يا از اين شبکه حمايت مي‌کنند.

* منبع : كيهان

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 20645
۵ دیدگاه

 1. قره یاخا گفت:

  این کیهانچی ها هم تا دیدند پیش بینیهایشان غلط از آب درامد و فردی را که حمایت میکردند تا نظام را به کل در انحصار قدرت فاسدی درآورند حالا که روحانی با پیروزیش نقشه های رویائیشان را نقش براب کرده با طرح این مسائل میخواهند جو را آلوده کنند تا روحانی نتواند به اهداف ومطالبات اصلی مردم برسد!هی دشمن دشمن میکنند غافل از اینکه دشمنان داخلی خائنان اصلی به نظام و دین و مملکتند و حی وحاضر جلو چشم مردم تو روز روشن سنگ اندازی میکنند. روزی خواهد رسید که اینها هم باید به خانواده شهدای 17 شهریور پاسخ دهند درآنروز فدایی، و مجاهد خلق هم بود که شهید شد جوانان بسیاری را این نوع تفکرات دگماتیسم بیشتر بسوی انحراف فرستاد جنگ مرصاد تنها تجمع ناخودآگاه منافقین نبود افزوده شدن به این لشگر خائنین همین کیهانچی ها هم بودند یادم هست یک روز در سال 59 که هنوز هواداران جنبشی مجاهدین به منافقین خلق تبدیل نشده بودند در پیروی از منویات رهبری چند نفر جوان را که هوادار این سازمان شده بودند با روشن کردن ماهیت این سازمان جذب کرده بودم در مسجد با اعضای پایگاه نشسته بودیم حتی دونفر از این جوانان که پدرنداشتند و مادرشان با شستن لباس چرکهای مردم و تمیز کردن خانه ها روزگار میگذران دوبرادر 15 و 17 ساله بودند اهل بازارباش! حسن وحسین ! بچه های باصفا و معتقد اما بسیار فقیر! یکی از همین آقایان کیهانچی وارد پایگاه مسجد شد و به ما گفت این منافقین اینجا چیکار میکنند و …آنهارا انداخت بیرون! آنها رفتنتد و چند ماه بعد شنیدیم به همان سازمان نکبتی پیوسته اند! این نتیجه اعمال دگماتیسم هاست! بقول روحانی نظامی که مشروعیت داشته باشد و درقلبها حکومت کند هیچ ترس و واهمه ای از استکبار و دشمنان وخائنین بیرونی ندارد! همواره باید از قدرت طلبان داخلی ترسید! اگر کلمه وابسته بهائیت است کسانیکه زمینه اختلاس 3000 میلیاردی را آماده کرده اند خود خود خود صهیونیستهایند!
  ضمنا جناب معروفی از شما بعید است حرافیهای بازندگان سیاسی را به این سادگی وبدون نقد بزنید به سایت!؟

 2. یاور گفت:

  سلام تو رو خدا افرادی با این نوع مقالات و ادبیات همان خوارج زمان حضرت علی هستن روحانی را حمایت کنید و به جای این مقالات در پیت جهت دار که حال ادم به هم میخوره از خواندش نقشه هاو مکرهای دولت فعلی را که داره پیاده میکنه که تورم رو بعد از تحویل دولت به شددت افزایش بده رو رسانه ای کنید که مردم اگاه باشن …

  زنده بازد ایران سرفراز زنده باد ارومیه

 3. maillot foot گفت:

  It`s really useful! Looking through the Internet you can mostly observe watered down information, something like bla bla bla, but not here to my deep surprise. It makes me happy..!

 4. Greetings! Really beneficial guidance on this informative article!

دیدگاه خود را به ما بگویید.