تاریخ انتشار :یکشنبه 11 فوریه 18.::. ساعت : 10:46 ب.ظ

   106 بازدید

عثمانی
عثمانی : باید بپذیریم که مشکلاتی در کشور وجود دارد و عامل مشکلات رفتار هایی است که دشمنان از خارج بر ایران وارد کرده و عده ای ناخواسته از آنان حمایت و جانبداری می کنند.

جوان پرس : نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در میان اجتماع راهپیمایی مردم بوکان گفت: انقلاب اسلامی با طرح گفتمان مردم سالاری، دین مداری و آزادی با ایثار ملت ایران و رهبری امام راحل به پیروزی رسید.

محمد قسیم عثمانی روز یکشنبه در مراسم راهپیمایی 22بهمن با اشاره به دشمنی های بی پایان استکبار نسبت به ایران افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی به علت روح استکبار ستیزی نظام اسلامی، نظام سلطه در راس آن امریکا به ایران حمله کرد .
وی ادامه داد: استکبار با ترور و بمب گذاری های مختلف، تحریم اقتصادی و بلوکه کردن دارایی های ایران و تحریم بانکی و دارویی تنها دشمنی خود را علیه ملت ایران ادامه داد.
عثمانی افزود: در سال های اخیر استکبار جهانی در مقابل انقلاب ایستاد و از اشوب گران اعلام حمایت کرد.
نماینده مردم بوکان در مجلس شواری اسلامی اضافه کرد: آرمان های مقدس جمهوری اسلامی ایران بر پایه استقلال آزادی و دین مداری و حمایت از مظلومان است.
عثمانی با اشاره به روح مردم سالاری در نظام جمهوری اسلامی اظهار کرد: تمام تصمیم های کشوری از صدر بر اساس منافع کشوری بوده و همگی تصمیمات چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم با ارا مردم رقم می خورد ولی در رژیم طاغوت تمام تصمیمات کشور بر اساس منافع دیگر کشورها گرفته می شد.
وی ادامه داد: شرایط اقتصادی و ایجاد فاصله طبقاتی باعث گلایه مندی مردم شده و مسئولین باید گلایه مردم را بشنوند و برای حل مشکلات آنها برنامه ریزی داشته باشند.
عثمانی گفت: باید بپذیریم که مشکلاتی در کشور وجود دارد و عامل مشکلات رفتار هایی است که دشمنان از خارج بر ایران وارد کرده و عده ای ناخواسته از آنان حمایت و جانبداری می کنند.
به گزارش ایرنا، در پایان این مراسم قطعنامه هفت بندی در محکومیت استکبار قرائت شد.

Print Friendly
کدخبر : 111811
دیدگاه خود را به ما بگویید.