تاریخ انتشار :شنبه ۱۳ مرداد ۹۷.::. ساعت : ۱۰:۰۰ ب.ظ

   440 بازدید

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: 19 نماینده آذربایجان غربی در بازی‌های آسیایی جاکارتا شرکت می کنند.  
جوان پرس : مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: ۱۹ نماینده آذربایجان غربی در بازی‌های آسیایی جاکارتا شرکت می کنند.
عبدالله چمن گلی اظهار کرد: تعداد ۱۹ نفر از ورزشکاران آذربایجان غربی در رشته ها تنیس، والیبال، قایقرانی و کبدی و فوتبال به مسابقات آسیایی جاکارتا اعزام خواهند شد.
 وی افزود: علاوه بر بازیکن که به جاکارتا اعزام می شود کادر فنی در رشته‌های والیبال، قایقرانی و کبدی و داورانی در رشته کاراته از استان در این دوره از مسابقات حضور خواهند داشت.
چمن گلی در خصوص نماینده آذربایجان غربی در رشته فوتبال تاکید کرد: برای اولین بار در تاریخ فوتبال استان محمد رضا آزادی به عنوان نماینده از آذربایجان غربی در مسابقات آسیایی حضور خواهد داشت.
وی در خصوص نمایندگان آذربایجان غربی حاضر در مسابقات آسیایی جاکارتا خاطر نشان کرد: ۷ بازیکن و ۲ مربی از استان به این مسابقات اعزام خواهند شد که در رشته والیبال امید بسیاری به کسب مدال طلا داریم.
وی در خصوص نمایندگان آذربایجان غربی در مسابقات پاراآسیایی تاکید کرد: سیامند رحمان و حسین جان فشان در این دوره از مسابقات پاراآسیایی حضور می‌یابند.
چمن گلی ادامه داد: ۵ ورزشکار آذربایجان غربی در رشته‌های دوومیدانی و شمشیربازی به این مسابقات اعزام شده بودند که به علت مصدومیت یا خداحافظی از شرکت در این مسابقات جا مانده اند.
وی در خصوص احتمال افزایش نمایندگان آذربایجان غربی در مسابقات آسیایی جاکارتا تاکید کرد: در برخی از رشته لیست اعزام به مسابقات قطعی نشده است که ممکن است تعداد نفرات اعزامی استان افزایش یابد.
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 116334
دیدگاه خود را به ما بگویید.