تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ فروردین ۹۷.::. ساعت : ۱۲:۳۶ ب.ظ

   147 بازدید

حاتم زاده : بر اساس ماده 4 قانون جدید مجازات استفاده کنندگان از انشعابات غیر مجاز مصوب مجلس شورای اسلامی وابلاغی از وزارت نیرو،امکان ساماندهی این نوع انشعابات که از چالش های مهم شرکت است میسر شده و این امور بطور مستمر ودر طول سال پیگیر این کار است.

جوان پرس : مدیر امور آب و فاضلاب شهری ارومیه  از شناسایی یک هزارو 569 فقره انشعاب آب غیر مجاز در این شهرستان در طول سالگذشته خبر داد.

«بخشعلی حاتم زاده»  افزود:  از این تعداد یک هزارو 351 فقره انشعاب آب و 950 فقره انشعاب فاضلاب بعد از طی فرایندهای مربوطه به مجاز تبدیل و مابقی نیز در دست رسیدگی واقدام است.

حاتم زاده تصریح کرد: حدود یک میلیون و چهارصد هزار مترمکعب آب غیر مجاز استفاده شده و 300هزار مترمکعب حجم فاضلاب در انشعابات غیر مجاز سال 96 شناسایی و هزینه های مربوطه نیز دریافت گردیده است .

حاتم زاده  خاطر نشان کرد: توسعه حاشیه نشینی از عوامل اصلی افزایش انشعابات غیر مجاز است و شناسایی و انجام اقدامات لازم جهت تبدیل این نوع انشعابات به مجاز علاوه بر صرف هزینه و زمان ونیروی انسانی در صورتی امکان پذیر میشود که امکانات فنی و تامین آب وجود داشته باشد.

به گزارش كردپرس ؛ وی در پایان گفت:  بر اساس ماده 4 قانون جدید مجازات استفاده کنندگان از انشعابات غیر مجاز مصوب مجلس شورای اسلامی وابلاغی از وزارت نیرو،امکان ساماندهی این نوع انشعابات که از چالش های مهم شرکت است میسر شده  و این امور بطور مستمر ودر  طول سال پیگیر این کار است.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 113223
دیدگاه خود را به ما بگویید.