تاریخ انتشار :سه شنبه 26 آگوست 14.::. ساعت : 3:25 ب.ظ

   192 بازدید

url

مراسم وداع و تجدید میثاق با شهدا امروز ساعت 6 عصر در محل  پارک ائللر باغی  خیابان پرچم و همچنین شب ساعت 10 در محل پارک جنگلی ارومیه برگزار می شود

جوان پرس : 29 شهید تازه تفحص شده منطقه کردستان عراق از مرز تمرچین پیرانشهر  وارد کشور شدند. فرمانده کمیته‌ی جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مامویت اصلی شهدای انقلاب اسلامی دفاع از حریم اسلام و ولایت بود.  سردار باقرزاده دقایقی پیش در مراسم استقبال از 29 شهید تازه تفحص شده منطقه کردستان عراق که در محل یادمان شهدای تمرچین پیرانشهر برگزار شد، اظهار داشت: شهدا کسانی بودند که صداقت در وفا اصلی ترین شاخصه آن ها بود.وی افزود: انس دائمی باغ معارف اسلامی و روحیه جهاد و ایثار در راه اسلام خصوصیتی بود که تمام شهدا از آن بهره مند بودند.

 

فرمانده کمیته‌ی جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، بیان داشت: ماموریت اصلی شهدا دفاع از حریم اسلام و ولایت فقیه بود و به همین دلیل است که یاد و خاطره آن ها برای همیشه در تاریخ ایران اسلامی ماندگار است.

 

سردار باقرزاده، خاطرنشان کرد: شهدا از مردم به خصوص جوانان ایرانی می خواهند که همانند کوه استوار بوده و اقتدار و عزت اسلام را حفظ کنند.

 

در این مراسم، سرهنگ جلیل وحیدی معاون هماهنگ کننده سپاه شهدای آذربایجان غربی نیز ضمن بیان رشادت های شهدا در استان، عنوان کرد: حضور این شهدا در استان روح ایثار و جهاد و شهادت را در میان مردم زنده کرده است.

 

در این مراسم، یکی از فرزندان شهدای پیرانشهر نیز به ارائه دکلمه پرداخت.

 

گفتنی است ، مراسم وداع و تجدید میثاق با شهدا امروز ساعت 6 عصر در محل  پارک ائللر باغی  خیابان پرچم و همچنین شب ساعت 10 در محل پارک جنگلی ارومیه برگزار می شود

Print Friendly
کدخبر : 46152
دیدگاه خود را به ما بگویید.