تاریخ انتشار :دوشنبه ۱ آبان ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۱۲ ب.ظ

   308 بازدید

بی شک در فرداهای نه چندان دور خود خواهید دید مدیریت مردم محور و جهادی ایشان را . روستا زاده ای که سرما زدگی محصولات را میفهمد . ایثارگری که حرف جانبازان را شنیده است .

جوان پرس / حبیب یزدان پناه * : شناخت همیشه گام اول درانتخاب و برنامه ریزی هر کار است . گاهی خود شناسی و گاهی دیگر شناسی . من یک ژورنالیستم . پس ادبیاتم بی تکلف و بی مبالغه است.نه اسطوره پرورم و نه نگاه حبابی دارم و نه مغرضانه قلم می رقصانم .

همه می دانند زلال گوئی قسم حرفه ماست . من سالهاست که ” محمد مهدی شهریاری ” را میشناسم و امروز تکلیف دانستم شناخت چند ساله ام را برخوان دیده و دل شما قرار دهم تا شاید عزم همراهیتان را سرعت وتوفیقات خطه آذربایجان غربی را در این دوره جدید متعالی تر گرداند .

من از دیاری این چند خط را مینویسم که زادگاه استاندار شماست . خراسان شمالی . دیاری که همچون آذربایجان غربی به رنگین کمان قومیتها معروف است . پس برای محبوبیت باید خاص باشی در گفتار و رفتار . چرا که هر قومی به باور خود تو را می پذیرد و به رسم خود تو را سر سفره اش دعوت میکند .تو باید بلد باشی آئین مهربانی را در این اقلیم خاص . و به جرات میگویم محمد مهدی شهریای امروز محبوب همه اقوام خراسان شمالیست . چرا که در بحرانها همراهشان بود . در شادیها همنوایشان بود . به ساز بخشي های این حوالی مشعوف میشد وبه کرنای غمشان به سوگ مینشست . نه لفظ قلم سخن میگفت و نه افاده ای بر مناصبش داشت . تا دردی را درمان نمیکرد نمی نشست . سنگ صبور مردم بود چه در دوران نمایندگی چه هنگامی که خارج از کشور بود و چه دوران حضورش در وزارت خارجه .. همین بس که مردم استان از هر جناح وًحزب و رده اي از موفقيتش. شادمان شدند وحضورش. در استانداري اذزبايجان غربي را ستودند و جملگی یک جمله را نقل مجالس کردند که : ” خوشا بحال مردم آذربایجان غربی. “

بی شک در فرداهای نه چندان دور خود خواهید دید مدیریت مردم محور و جهادی ایشان را . روستا زاده ای که سرما زدگی محصولات را میفهمد . ایثارگری که حرف جانبازان را شنیده است .

  مدیری که سرمایه گذاری را در وسعت کلان خود دیده و الفبای پیشرفت را در خلاقیت های بین المللی تجربه کرده است . همه نگرانی ما این است که مبادا مسافر دیار غریب خراسان غریب بماند در اقلیم آذر بایجان که صد البته این فرضیه اشتباهیست زمانی که به ابهت مردم آنجا در طول تاریخ نگاهی می اندازی . من در آئین تکریم و معارفه دیدم که چه قرابتهای اقلیمی و فرهنگی بین استانهای خراسان شمالي و آذربایجان وجود دارد .چه مردم مستقبل و بزرگی . واین آغاز تحولات جدیدی در بالندگی آن استان خواهد بود .

محمد مهدی شهریاری یک اسطوره نیست .مدیری است از جنس مردم . او موفق میشود چرا که شما را دارد . و روزی ما میهمان شما خواهیم بود برای تبریک افتخارات ملی و بین الملی فراتر از آنچه تا به امروز بوده است .انشالله .

* صاحب امتياز و مدير مسؤول روزنامه اتفاقيه خراسان شمالي و صاحب امتياز ومديرمسوول روزنامه صبح امروز خراسان رضوی

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 108708
دیدگاه خود را به ما بگویید.