تاریخ انتشار :چهار شنبه 17 می 17.::. ساعت : 8:47 ق.ظ

   163 بازدید

خويي
چه بلایی به سر این شهر آمده خیابان ها شلوغ و پر سر و صدا ، بی نظم ، کثیف ، همه جا بی قانونی و هرج و مرج ، دعوا و فریاد ، ترافیک و راه بندان ، همه جا کاغذ های رنگارنگ ، همه جا انسانهای صد رنگ ، اینجا کجاست ؟

جوان پرس/ بهزاد خويي * : این روزها شاهد اتفاقات بسیار مهمی در شهرمان هستیم ، در شهری که به شهر فرهنگ ، به شهر تنوع قومیتی ، به شهر تاریخ و حماسه ، به دیار باکری ها و امینی ها شهره است . چه بلایی به سر این شهر آمده خیابان ها شلوغ و پر سر و صدا ، بی نظم ، کثیف ، همه جا بی قانونی و هرج و مرج ، دعوا و فریاد ، ترافیک و راه بندان ، همه جا کاغذ های رنگارنگ ، همه جا انسانهای صد رنگ ، اینجا کجاست ؟
این روزها رقابت برای قدرت و کسب کرسی شورای شهر ، کرسی صندلی مدیریت شهری سبب شده که هر نامزد دست به هر کاری که فکر میکنید میزند تا بتواند در این کارزار رقابت سهمی داشته باشد ولی واقعا به چه قیمتی ؟
آیا بر هم زدن نظم عمومی جامعه ، قانون شکنی ، بی اخلاقی های سیاسی و اجتماعی ، بی توجهی به تذکرات مامورین دولتی در خصوص تمکین به قوانین و مقررات تبلیغاتی ، چسباندن پوستر های تبلیغاتی به تابلو های هشدار دهنده و علائم راهنمایی و رانندگی ، مخدوش کردن و تخریب اموال عمومی ، سد معبر کردن خیابانها ، ایجاد ناهنجاری های اجتماعی و ایجاد آلودگی صوتی و محیطی ، تهمت زدن و توهین کردن به رقبا ، استفاده از ابزارهای نادرست و نا صحیح برای تبلیغات ، دادن وعده های بی اساس و بی پایه و ایجاد مزاحمت برای مردم و …..کدامیک مورد قبول کسانی است که داعیه مدیریت شهری دارند ؟
آیا کسانیکه که توان مدیریت چند نفر را در ستادهای خود ندارند چگونه میخواهند شهر را مدیریت کنند ؟ میلیاردها هزینه که معلوم نیست از کجا آمده است و متاسفانه در این فضای اقتصادی و نابسمان که بسیاری از جوانان بیکار ، بسیاری به دلیل نداشتن هزینه های درمان و تحصیل و ازدواج دارای مشکل هستند به صلاح شهر و کشور است ؟ به نظر شما با این میلیاردها چند کارخانه و بنگاه اقتصادی کوچک و بزرگ میشود ایجاد کرد تا جوانان این شهر در آنجا مشغول بکار شوند ؟ چند دستگاه سی تی اسکن یا ام آر ای میشود خرید ؟ چند درمانگاه و مرکز درمانی میشود در روستاها و مناطق محروم ایجاد کرد ؟ به چند جوان میتوان وام ازدواج داد ؟ چند کودک بی سرپرست و بد سرپرست را میتوان تحت پوشش قرار داد ؟ واقعا پاسخ این سئوالها کجاست ؟
اینجانب نه نامزد انتخابات هستم نه کاره ای فقط به عنوان یک شهروند و یک حقوقدان کوچک بر خود وظیفه دانستم که بگویم به چه قیمتی ……..؟

  • مطلب ارسالي مخاطبين
Print Friendly
کدخبر : 104403
دیدگاه خود را به ما بگویید.