تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۰ تیر ۹۷.::. ساعت : ۶:۱۰ ب.ظ

   112 بازدید

مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات آذربایجان غربی از فعالیت 12 هزار ناظر فعال و 3000 ناظر انتخاباتی نیمه فعال در استان خبر داد و خاطرنشان ساخت : فعالیت همه این ناظران به صورت رایگان و صرفا در راستای خدمت به نهاد مقدس شورای نگهبان انجام می گیرد.
جوان پرس : مسئول دفتر نظارتی وبازرسی انتخابات آذربایجان غربی گفت: شورای نگهبان وظیفه صیانت از قانون اساسی رابرعهده دارد.
قنبر کریم نژاد در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت  ۲۶ تیرما سالروز تاسیس شورای نگهبان برگزارشد ، افزود: شورای نگهبان نماینده مردم درحراست وصیانت از قانون اساسی است.
کریم نژاد گفت: هر انقلابی برای ماندگاری به نظام سازی نیاز دارد در غیر این صورت در مدت کوتاهی از میان خواهد رفت.
کریم نژاد با اشاره به اینکه حداقل ۱۰ اصل قانون اساسی در خصوص شورای نگهبان وجود دارد خاطرنشان کرد: شورای نگهبان از لحظه تشکیل تاکنون بسیار مظلوم بوده و همواره مورد هجمه های دشمنان ایران اسلامی قرار گرفته است ولی یک لحظه در وظیفه خود کم کاری نکرده است.
مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات آذربایجان غربی از برگزاری بیش از ۱۰۰ برنامه همزمان با سالروز تاسیس شورای نگهبان در استان خبر داد واظهارکرد کرد: در این راستا ۲۰ عنوان برنامه در ۱۷ شهرستان استان باحضور بیش از۱۰ هزار نفربرگزار می شود که همایش های بصیرتی و آموزشی یکی از برنامه های شاخص است.
وی درخصوص برنامه های شورای نگهبان درسالروز تاسیس این نهاد دراستان افزود: دیدار با نماینده ولی فقیه در استان ، غبار روبی مزار شهدا، اختصاص خطبه های نماز جمعه شهرستان ها در خصوص تبیین جایگاه شورای نگهبان، گردآوری خاطرات ناظران انتخاباتی شورای نگهبان، اجرای برنامه های فرهنگی و محفل انس با قرآن از دیگر برنامه های اجرایی در هفته شورای نگهبان است.
کریم نژاد افزود: درسطح استان ۱۷ دفتر بازرسی همه روزه فعال است که ناظران به دو صورت داوطلبی و غیر داوطلبی فعالیت دارند.
وی ادامه داد : شورای نگهبان قانون اساسی همواره مورد هجمه معاندان داخلی و خارجی قرار گرفته است و هجمه ها علیه آن همچنان ادامه دارد.
مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان با بیان اینکه رصد انتخاباتی همواره ادامه دارد و فعالیت دفتر هیات نظارت بر خلاف شایعات که صرفا مربوط به ایام انتخابات می باشد هیچ وقت تعطیل نبوده و نیست ، گفت: فعالیت تمام کاندیداهای رد صلاحیت شده و یا نشده به صورت منظم رصد می شود.
وی با بیان اینکه رصد انتخاباتی دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان به صورت روزانه بوده و شبکه تحقیقات نیز راه اندازی شده است، گفت: همچنین فعالیت های آشکار و پنهان افرادی که احتمال نامزدی آنان وجود دارد رصد می شود.
مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات آذربایجان غربی از فعالیت ۱۲ هزار ناظر فعال و ۳۰۰۰ ناظر انتخاباتی نیمه فعال در استان خبر داد و خاطرنشان ساخت : فعالیت همه این ناظران به صورت رایگان و صرفا در راستای خدمت به نهاد مقدس شورای نگهبان انجام می گیرد.
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 115539
دیدگاه خود را به ما بگویید.