تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۳ آذر ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۰۰ ق.ظ

   196 بازدید

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان سردشت از بخشش چهار شکارچی خبر داد که با شلیک اشتباه خود در حین شکار گراز موجب فوت 2 جوان در این شهرستان شده بوند.

جوان پرس : مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان سردشت از بخشش چهار شکارچی خبر داد که با  شلیک اشتباه خود در حین شکار گراز موجب فوت 2 جوان در این شهرستان شده بوند.

بامداد 17آبان ماه امسال چند نفر از اهالی روستای گویزیله از توابع شهرستان  به شکار گراز می روند.

این شکارچیها به هنگام شکار به دو دسته تقسیم شده و هنگام سنگر گرفتن برای شکار گراز دسته اول با توجه این که صدای خش خش پا به گوششان می رسد به خیال اینکه  گراز هستند، با اسلحه شکاری ته پر (تاپر) تیراندازی کرده و سپس متوجه می شوند رفقای خود را مورد هدف قرار داده اند.
در این تیراندازی غیرعمدی 2 جوان 21 و 23 ساله به نام های ‘رحمان مطیعی دوست’ و ‘ادریس مینایی ‘ جان خود را از دست داده بودند،

«خالد خضرنژاد» مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان سردشت روز یک شنبه (12 آذرماه) از بخش چهار ضارب این دو جوان خبر داد که به اتهام قتل در زندان به سر می برند.

وی به ایرنا گفت: 2 خانواده اهل روستای گویزیله از توابع بخش وزینه این شهرستان چهار ضارب فرزندانشان /که به اتهام قتل در زندان به سر می برند/ را مورد بخشش قرار دادند.

وی افزود: رضایت اولیا دم با میانجیگری دهیار، انجمن زندانیان و جمعی از ریش سفیدان منطقه در چندین نشست با خانواده مقتولان، اخذ شد.

وی اظهار کرد: هر چند حادثه کشته شدن 2 جوان بسیار دلخراش است اما رضایت بدون قید و شرط و بدون کینه در کمتر از 20 روز از این واقعه، صحنه بسیار زیبا و ماندگاری را از گذشت و بخشش رقم زد.

وی ادامه داد: با رضایت اولیای دم، چهار نفر که در این ارتباط در زندان بسر می برند به زودی آزاد می شوند و به کانون گرم خانواده هایشان بر می گردند.

شهرستان سردشت با 120 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی و در امتداد مرزهای ایران با شمال عراق واقع است.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109914
دیدگاه خود را به ما بگویید.