تاریخ انتشار :یکشنبه 18 می 14.::. ساعت : 10:54 ب.ظ

   766 بازدید

55

استاندار آذربایجان غربی چندی پیش به دوران مدیریت  طاهر بخشایی در سیستم مدیریتی استانداری خاتمه داد .

جوان پرس :بالاخره پس از کش و قوس های فراوان و با تاخیر نسبتاً طولانی ، یکی از مدیران چند مسوولیتی استانداری آذربایجان غربی از سیستم استانداری رفت.پس از آنکه در یکی دو سال اخیر در خصوص استفاده همزمان از طاهر بخشایی در چند پست مدیریتی و نحوه مدیریت وی انتقاداتی مطرح شد ، بالاخره استاندار آذربایجان غربی چندی پیش به دوران مدیریت وی خاتمه داد وبداق زاده را فعلا به عنوان مدیر دفتر آموزش و پژوهش استانداری آذربایجان غربی، جایگزین بخشایی کرد.

 

  ذوالفقار هم در این خصوص نوشته ؛ بخشایی که تا قبل از سال ۱۳۸۶ به عنوان آموزگار در آموزش و پرورش خدمت می کرد ، در آن سال توسط برخی از سیاسیون به دکتر قربانی استاندار وقت آذربایجان غربی معرفی شد و به عنوان مشاور استاندار در سازمان جوانان استان بکارگیری شد ، در دوره دوم و پس از انحلال سازمان جوانان وی به واسطه ارتباط مناسب  و با پیشنهاد و معرفی طالبی  ؛ معاون سابق استاندار در سمت های مختلفی همچون ریاست خانه جوان استانداری ، سرپرست روابط عمومی استانداری و مدیر دفتر آموزش و پژوهش استانداری بطور همزمان خدمت کرد . وی همچنین به عنوان رئیس هیئت ووشو استان نیز انتخاب شد .

 

  تا اینکه با تصمیم  مهندس سعادت استاندار آذربایجان غربی طاهر بخشایی از آخرین مسئولیت مدیریتی  و ماموریتی اش رفت و فعلا جایش را به بداق زاده معاون قبلی اش داده تا به این ترتیب دوران مدیریت و ماموریتش وی  در استانداری آذربایجان غربی به پایان برسد .

 

بخشایی پس از پایان ماموریتش به آموزش و پرورش بازگشته و گفته می شود در مدرسه راهنمایی شهید کیمیایی به شغل شریف معلمی که شغل انبیاست مشغول است .

Print Friendly
کدخبر : 37429
4 دیدگاه

 1. ملت says:

  طاهر بخشایی آقاست.

 2. از دوستان قدیمی says:

  حاج طاهر از دوستان و هم دانشگاهیان قدیمی بنده و از همکاران در اقامه نماز قدیمی البته بنده اقامه نماز پلدشت بودم .
  ایشان با توجه به ایمان و کارایی هر کجا باشن انسانی موفق و تسلیم امر پروردگار هستند دوست عزیز هر جا باشی برات ارزوی موفقیت دارم

 3. علی says:

  این حاج طاهر که شما از دوستان قدیمی پلدشتی ایشان هستید الان دیگر همان طاهر نیست.
  من چند سالی هست که به طور فشرده و از نزدیک با ایشان کار می کنم.

 4. ووشوکار says:

  لام،خدا کنه از ووشو هم بره که واقعا پدر مارو هم ‏
  در آورده،‏ مدیر نیست ولی آدم واقعا خوش شانسی ‏
  هست

دیدگاه خود را به ما بگویید.