تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۳ خرداد ۹۴.::. ساعت : ۱۰:۴۳ ق.ظ

   788 بازدید

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح برگزاری استانی انتخابات دور دهم مجلس تا پایان سال به صحن علنی مجلس نمی‌رسد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح برگزاری استانی انتخابات دور دهم مجلس تا پایان سال به صحن علنی مجلس نمی‌رسد.

محمد جواد کولیوند در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: زمزمه‌هایی در خصوص استانی برگزار شدن دور بعدی انتخابات مجلس وجود داشت ولی از آنجایی که این طرح تا پایان سال به صحن علنی مجلس نمی‌رسد این موضوع منتفی است.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس دهمین دوره انتخابات مجلس نیز به شیوه دوره‌های قبل برگزار خواهد شد .

کولیوند افزود: بدون شک در این دوره از انتخابات نیز شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای خواهیم بود.

وی ادامه داد: این دوره از انتخابات نیز مردم با حضور در پای صندوق‌های رای نشان می‌دهند که به ارزش‌های نظام پایبند هستند و نسبت به سرنوشت خود بی‌اعتنا نیستند .

کولیوند در پاسخ به سوالی درباره شرکت در انتخابات مجلس دهم گفت: هم من و هم آقای عزیز اکبریان این دوره نیز برای حضور در مجلس اعلام آمادگی می‌کنیم.

وی تصریح کرد: برخی به دنبال مخدوش کردن چهره فعلی نمایندگان مردم کرج در مجلس هستند و از راه‌های نادرست به دنبال عملی کردن اهداف خود هستند .

نماینده مردم کرج گفت: ‌بدون شک مردم با درک بالا و شناخت دقیق از فضای سیاسی استان به هیچ وجه خود را درگیر فضاسازی‌های موجود نمی‌کنند و با حضور در پای صندوق‌های رای اصلح‌ترین نامزدهای علاقه‌مند به حضور در مجلس دهم را انتخاب می‌کنند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 68359
دیدگاه خود را به ما بگویید.