تاریخ انتشار :شنبه ۱ مهر ۹۶.::. ساعت : ۹:۳۰ ب.ظ

   163 بازدید

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت : یک هزار و 358 تن کالای اساسی شامل برنج ، گوشت مرغ و شکر برای تنظیم بازار محرم در استان عرضه می شود.
جوان پرس : رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت : یک هزار و 358 تن کالای اساسی شامل برنج ، گوشت مرغ و شکر برای تنظیم بازار محرم در استان عرضه می شود.

 اسمعیل کریم زاده در جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان که در خصوص تامین و تنظیم بازار ایام محرم با حضورمعاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار و کلیه اعضای جلسه در سالن جلسات استانداری برگزارشد، اظهارکرد: 408 تن برنج، 530 تن گوشت مرغ منجمد و 408 تن شکرو 12 تن گوشت قرمز با قیمت مصوب تامین شده که بر اساس جمعیت، سهمیه هر شهرستان برای تنظیم بازار در ایام محرم عرضه می شود.


کریم زاده با بیان این که قیمت هر کیلوگرم برنج 4 هزار تومان درب انبارهای شرکت غله و خدمات بازرگانی تعیین شده است، افزود: هرکیلوگرم گوشت مرغ به قیمت پنج هزار و 300 تومان و هر کیلوگرم شکر با قیمت دو هزار و 520 تومان توسط شرکت بازرگانی دولتی ایران و شرکت پشتیبانی امور دام استان برای مصرف نذورات هیئت های مذهبی در ماه محرم عرضه خواهد شد.

وی با بیان اینکه هیچ مشکلی برای تامین برنج و شکر ماه محرم و تنظیم بازار آن وجود ندارد، ادامه داد: قیمت هر کیلوگرم برنج به صورت خرده فروشی در شهرستان ارومیه جهار هزار و 250 تومان و شهرستانها چهارهزار و 300 تومان تعیین شده است.

کریم زاده با بیان اینکه براساس جوجه ریزی صورت گرفته کمبودی در تامین گوشت مرغ ماه محرم وجود ندارد ، اضافه کرد: قیمت خرده فروشی هر کیلوگرم گوشت مرغ  منجمد در ارومیه به قیمت پنج هزار و 600 تومان و در شهرستانها پنج هزار و650 تومان تعیین شده و همچنین هر کیلوگرم شکر با قیمت دو هزار و 750تومان برای مصرف هیئت های مذهبی و نذورات مردم در ماه محرم عرضه خواهد شد.

وی افزود: افرادی که نیاز به تامین کالاهای فوق برای دادن نذری در این ایام را دارند، به سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان مربوطه خود مراجعه کنند تا با هماهنگی با سازمان صنعت و معدن و تجارت جهت اخذ حواله خرید به  مدیریت های جهاد کشاورزی شهرستانهای مربوطه خود مراجعه نمایند.
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 107903
دیدگاه خود را به ما بگویید.