تاریخ انتشار :یکشنبه 22 فوریه 15.::. ساعت : 6:00 ب.ظ

   597 بازدید

best_107

صاحب امتياز و مدير مسئول  ” سايت عصر ايران ” يك اروميه اي است.

جوان پرس : عصرایران، به عنوان بهترین سایت خبری ایران از نظر مردم ایران انتخاب شد. در”جشنواره وب ایران” که همه ساله با حضور هزاران سایت فارسی زبان برگزار می شود، در سال 1393 ، سایت خبری عصرایران توانست با کسب بیشترین آرای مردم، عنوان “برنده مردمی” را به خود اختصاص دهد. امسال 12000 سایت در این جشنواره حضور داشتند.

پرونده:Asriran900.jpg

  *نمایی از غرفه عصر ایران در نمایشگاه رسانه و مطبوعات در نمایشگاه تهران ۱۳۹۰

 

عصرایران در اولین حضور خود در این جشنواره ، توانست به میان 5 کاندیدای نهایی این رقابت راه یابد و در نهایت، بیشترین رأی مردمی را از آن خود کند و منتخب مردم ایران شود. همچنین جام جم آنلاین نیز توانست منتخب داوران این جشنواره باشد.

اين سايت  در وب خود آورده ؛

  عصرایران، این موفقیت را بعد از خداوند متعال، مدیون مردم قدرشناس ایران است که آرای پر ارزش خود را متوجه این رسانه کردند. بنابراین، از همراهی همه کسانی که در طول سال های اخیر با ما بوده اند و در این انتخاب نیز به سایت خودشان رأی دادند – یا حتی رأی ندادند – از صمیم قلب سپاسگزاری می کنیم و این موفقیت گروهی را به همه همراهان مهربان عصرایران تبریک می گوییم.

برنده شدن عصرایران، آن هم با آرای مردم، بهترین هدیه ای بوده که تا کنون دریافت کرده ایم چرا که معتقدیم، بعد از خداوند بزرگ، مردم بهترین، منصف ترین و دقیق ترین داوران و ناظران بر عملکردها هستند. انتخاب به عنوان برترین سایت خبری با رأی مردم، وظیفه عصرایران را سنگین تر و سنگین تر می کند و امیدواریم بتوانیم همواره صدای مردم ایران باقی بمانیم.

عصرایران، همچنان به کمک و همراهی یکایک کاربران خود نیازمند است تا انشاء الله بتواند سایت مردم ایران باشد و چه افتخاری بزرگ تر از این! گفته می شود جعفر محمدی که مسئولیت اداره محبوب ترین سایت مردمی کشور را داراست اصالتا اهل ارومیه بوده ، سالها پیش در زادگاهش به تربیت خبرنگاران و روزنامه نگارانی همت گماشته که هم اکنون در این استان منشاء تحولات بسیاری در حوزه خبر و اطلاع رسانی هستند. عصرایران همواره به عنوان یک سایت تحلیلی قوی و برخوردار از مشی منطقی با لحاظ منافع مردم مطرح بوده و در طول سالها فعالیت خود هرگز به دام جریان های سیاسی و جناح های سیاسی نلغزیده و این استقلال فکری و بیطرفی شاید یکی از دلایل مهم توفیق محمدی و همکارانش در کسب بالاترین آراء مردمی در جشنواره وب ایران باشد.

 

 

مديريت سايت جوان پرس به نوبه خود این افتخار ارزشمند و عظيم را به ایشان و جامعه رسانه ای استان آذربایجان غربی تبریک و تهنيت می گوید و آرزوي توفيقات بهينه را براي اين شهروند توانمند استان در عرصه ملي خواهان است.

Print Friendly
کدخبر : 61471
یک دیدگاه

  1. سعید says:

    تازه متوجه شدم چرا خبر برداشتن مجسمه فردوسی از میدان سلماس با وجود اینکه توسط چند نفر به این سایت ارسال شد، متاسفانه در این سایت خبری بازتاب داده نشد!!!

دیدگاه خود را به ما بگویید.