تاریخ انتشار :دوشنبه 20 می 13.::. ساعت : 8:31 ق.ظ

   768 بازدید

ImageHandler.ashx

عضو شوراي شهراروميه گفت:شهر باید چشم انداز داشته باشد و مردم در تهیه این چشم انداز نقش موثري دارند.

جوان پرس :عضو شورای اسلامی شهر اروميه با اشاره به اینکه همکاری و تعامل بین مسئولان یک سازمان نقش موثری در توسعه مدیریت شهری دارد تصریح کرد:اعتقاد دارم وضعیت حال ما در همه جوامع متاثر از تصمیمات گذشته است و طبیعتا وضعیت آینده نیز متاثر از تصمیمات حال ما است.

عصمت گرامي ضمن تشکر از سازمانهای مردم نهاد گفت:انتظارما از سازمانهای مردم نهاد بسیار زیاد است زیرا ما به دنبال تصمیم گیری و تصمیم سازی این سازمانها هستیم و در ادامه به دنبال تهیه برنامه استراتژی توسعه شهری هستیم که همان ایجاد دموکراسی در تصمیم گیری است.

وی گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری توسعه شهر ها باید در چارچوب اسلامی – ایرانی باشد و ادامه داد:توسعه شهر ها در چارچوب اسلامی این است که افکار و کارهای مردم باید بر اساس اسلام و زیر سایه دین اسلام باشد و توسعه شهر ها در چارچوب ایرانی این است که برای رشد و پیشرفت باید از افکار و توان ایرانی استفاده کنیم.

 عضو شورای اسلامی شهر اروميه تعامل مشترک میان نهاد سیاستگذار شورا و مجموعه شهرداری اروميه را لازم و ضروری دانست و افزود: تداوم این تعامل زمینه ‌ساز پیشرفت و توسعه چشمگیر و افزایش میزان رضایت‌مندی عموم شهروندان از خدمات‌رسانی مجموعه مدیریت شهری است.

وی عنوان کرد شورای اسلامی شهر، سیاستگذاری و برنامه ‌ریزی برای توسعه و پیشرفت شهر را بر عهده دارد که این مهم نیز با تعامل و همکاری مدیریت شهری و شورا محقق می شود.

وی رابطه شهرداری و شورای شهر اروميه را مثبت ارزیابی کرد و افزود: مدیریت شهری نهادی خدمات ‌رسان است که انجام بیش از صدها وظیفه گوناگون را بر عهده دارد که بر این اساس این مجموعه بین دیگر دستگاه‌های شهری، بیشترین ارتباط و تعامل را با شهروندان و زندگی آنها دارد.

عصمت گرامي، شهرداری را مجری طرحهای شورا دانست و اظهارداشت: مدیریت شهری اروميه با همراهی شورای اسلامی شهر، مجری طرح ها و ایده‌های سازنده منطبق با نیازها و خواسته های مردم می باشند.

وی در ادامه گفت: بی شک مردمی که با حضور خود درپای صندوقهای رای زمینه حیات و بقای شوراها را فراهم کرده اند، بیش از هر چیز به دنبال اجرایی شدن مطالبات خود و توسعه و عمران وآبادانی شهرشان هستند.

عضو شورای اسلامی شهر اروميه اظهار داشت: شورای سوم کارهای مثبت و درخشانی در کارنامه خود داشته و ضعف‌ها و معایبی را نیز از سر گذرانده است.

وی افزود: تصویب و پیگیری پروژه‌های اجرا شده در سطح شهر، به طور قطع از نقاط درخشان فعالیت شورای دور سوم بود که امید داریم تا پایان عمر شورا بیش از 80 تا 90درصدآنها افتتاح گردند.

عصمت گرامي تصریح کرد: غیر از معصومان و پیامبران به کسی نمی‌توان نمره 20 کامل داد اما آنها که مسئولیت می‌پذیرند و پاسخگوی مردم می‌شوند اگر با تامل وتدبر این کار را انجام داده و در حد توان به مردم خدمت کرده باشند، نزد خودو خدا نمره قبولی می‌گیرند.

این عضو شورای اسلامی شهراروميه  در رابطه با شورای شهرداری یا شورای شهر گفت: هنوز شورای شهر شورای شهرداری است و نتوانسته وارد حوزه‌های کلان ‌تر مدیریت شهری شود.

عضو شورای اسلامی شهر اروميه در رابطه با موفقیت شورای اسلامی شهراظهار داشت: شورای سوم کارهای خوبی انجام داد اما دو سال آخر شورا بازده بیشتری نسبت به چهار سال اول داشت

عصمت گرامي  افزود: با انسجامی که در شورای شهر اروميه از زمان تشکیل دورسوم صورت گرفت، طرح‌های بسیار خوبی طراحی مصوب شد که می‌تواند روند کار را برای اعضای دور چهارم تسهیل نماید.

این عضو شورای شهر درادامه افزود: جای خدمت بیشتری در شورای سوم وجود داشت و باید از توانمندی‌ها بهتر استفاده می‌شد.اما بنا به دلایلی آنطوریکه باید در چهار سال اول دوره سوم این امر محقق می شد اتفاق نیافتاد.

وی با اشاره به اجرای طرحهای بسیار در اروميه اظهارداشت:امروز با انجام تلاشهای شبانه روزی شهردار در اروميه انقلاب عمرانی بوجودآمده است واروميه درآینده ای نزدیک چشمها را برخود خیره خواهد کرد.

گرامي ، در بخش دیگری از سخنان خود به فرارسیدن فصل تابستان و حضور پررنگ شهروندان در پارکها، فضاهای سبز و مراکز تفرجگاهی شهر مرند اشاره کرد و لزوم توجه بیشتر مسئولان شهرداری به این امر را مورد تاکید قرار داد و افزود: اجرای برنامه های متنوع در این فضاها ضروریست.

منبع : سايت شهرداري

Print Friendly
کدخبر : 17773
6 دیدگاه

 1. ahlt says:

  معروفی جون الآن موقع مصاحبه با این آقا نیست. چراکه ایشان ردصلاحیت شده واین کارهای تو نمی تواند به درد او بخورد.

  • دوست عزيز كه هميشه مرا مورد لطف خود قرار مي دهي
   مصاحبه به يك عضو شورا ، مدير و يا هر صاحب منصب در هر زماني براي تنوير افكار عمومي مناسب است. و ربطي به تائيد يا رد صلاحيت ندارد تا روزي كه صندلي را تحويل مي دهد نماينده مردم در شوراست.

 2. ahlt says:

  معروفی جون یک چیزی یادم رفت تو یادداشت قبلی برات بنویسم. توو مطلب مربوط به تکذیبیه خدجه خانم منصوری عکسي رو که گذاشتی مربوط به زمان تبلغيات دوره قبل است كه با آن راي آورد ! عزت مزید

 3. ناشناس says:

  سلام ما از اقای گرامی حامی مستضعفین می باشد وبرخلاف نظر بعضی از افایان برای ایشان دین و مذهب فرقی ندارد و هدف خدمت ی باشد

 4. کمال says:

  عصمت گرامی دوستت دارم ..

دیدگاه خود را به ما بگویید.