تاریخ انتشار :شنبه ۱۶ دی ۹۶.::. ساعت : ۸:۳۳ ب.ظ

   216 بازدید

سرکنسول جمهوری ترکیه در ارومیه گفت: در صورت علاقه مندی استان آذربایجان غربی برای حضور سرمایه گذاران ترک در حوزه راه سازی و ساخت و ساز ، آماده همکاری بیشتر در این زمینه هستیم.
جوان پرس : سرکنسول جمهوری ترکیه در ارومیه گفت: در صورت علاقه مندی استان آذربایجان غربی برای حضور سرمایه گذاران ترک در حوزه راه سازی و ساخت و ساز ، آماده همکاری بیشتر در این زمینه هستیم.

عثمان پشمن سرکنسول جمهوری ترکیه در ارومیه  در دیدار با “محمد مهدی شهریاری” استاندار آذربایجان غربی با تبریک انتصاب آقای شهریاری به عنوان استاندار آذربایجان غربی اظهار امیدواری کرد: با توجه به تجربیات ایشان در وزارت امور خارجه ایران ، فصل جدیدی از روابط میان استان آذربایجان غربی و استانهای مرزی ترکیه رقم بخورد.

پشمن با اشاره به علاقه مندی تجار و بازرگانان ترکیه برای حضور در منطقه آزاد ماکو و مناطق ویژه تجاری استان آذربایجان غربی ، خواستار توسعه و تقویت دروازه های مرزی میان دو کشور شد .

وی همچنین با اشاره به تجربیات سرمایه گذاران ترک در حوزه ساخت و ساز، گفت: در صورت علاقه مندی استان آذربایجان غربی برای حضور سرمایه گذاران ترک در حوزه راه سازی و ساخت و ساز ، آماده همکاری بیشتر در این زمینه هستیم.

وی در ادامه از سفر انجمن سرمایه گذاران استان وان به آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در روزهای آینده خبر داد و گفت: اعضای این انجمن، علاقه مند به دیدار و بهره گیری از تجربیات حضرتعالی هستند.

عثمان پشمن در پایان با اشاره به وجود برخی تجمعات غیر قانونی در برخی از شهرهای ایران در روزهای اخیر ، ضمن محکوم کردن دخالت برخی از کشورها در امور داخلی ایران و حمایت آنان از این تجمعات غیر قانونی، گفت: امنیت و آرامش ایران به عنوان کشور دوست و همسایه برای ما بسیار با اهمیت است و کشور قدرتمند ایران از پس چنین مشکلاتی به خوبی بر می آید .

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 110830
دیدگاه خود را به ما بگویید.