تاریخ انتشار :دوشنبه 15 ژوئن 15.::. ساعت : 12:00 ب.ظ

   1221 بازدید

احمدی
علي اصغر احمدي بعد از 6 سال سكان مديريت اداره كل تامين اجتماعي نيروهاي مسلح استان را به سرهنگ محمد عدالت نمون واگذار كرد.

جوان پرس : علی اصغر احمدی مدیرکل سابق تامین اجتماعی نیروهای مسلح آذربایجان‌غربی در مراسم تودیع خود با انتقاد از برخی از مسئولان و برنامه ریزان استانی با اشاره به اینکه تلاش‌های زیادی برای ایجاد اشتغال جامعه هدف در دوران خدمت خویش انجام داده  ، اظهار داشت : تلاش‌های زیادی شد تا کشت و صنعت و خرید کارخانه ۱۶۰ میلیاردی به منظور ایجاد فرصت‌های شغلی به جامعه هدف در استان ایجاد شود ولی متاسفانه به دلایلی نامعلوم محقق نشد و انگار دستگاه ها  میل به همکاری نداشتند و نتوانستیم برای ۱۰۰۰ نفر زمینه اشتغال آن به جای برسیم و از این بابت شرمنده ام.

وی گفت : با این حال برای ۱۵۰ نفر از افرادی که مشکل مسکن داشتند خانه تهیه کردیم و حدود ۱۰۰ میلیارد تومان نیز در اثر تعامل برای تامین اجتماعی نیروهای مسلح آذربایجان‌ غربی تامین شد.

مدیرکل تامین اجتماعی نیروهای مسلح آذربایجان‌غربی گفت : طرفین قرارداد تامین اجتماعی نیروهای مسلح آذربایجان‌غربی از ۷۰۰ مجموعه به یک هزار و ۴۰۰ مرکز افزایش یافته است.

علی‌اصغر احمدی به عملکرد اداره کل تامین اجتماعی نیروهای مسلح آذربایجان‌غربی در ۶ سال گذشته اشاره و اظهار داشت: با توجه به اینکه چشم‌انداز این سازمان ارتقای منزلت جایگاه بازنشستگان نیروهای مسلح است تلاش شده است تا نخبگانی از جامعه هدف شناسایی و برای ورود به جامعه تربیت شوند.

وی صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری و ارائه خدمات به بازنشستگان را از دیگر اهداف این سازمان برشمرد و تصریح کرد : توانمند سازی و تکریم جامعه هدف و نیز تامین نظام بیمه‌ای و خدماتی گسترده‌ای برای بازنشستگان نیروهای مسلح آذربایجان‌غربی انجام شده است.

 مدیرکل سابق تامین اجتماعی نیروهای مسلح آذربایجان‌غربی با بیان اینکه ۲۷ هزار بازنشسته نیروهای مسلح در آذربایجان‌غربی وجود دارد و جامعه هدف سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان نیز ۲۵۰ هزار نفر است تصریح کرد: خوشبختانه امروز موفق شده‌ایم خدمات درمانی و بیمه‌ای خوبی را در شهرستان‌ها به مردم ارائه دهیم.

احمدی افزود : در سال ۸۸ در بخش درمان ۲۵۰ هزار نفر از تبریز دستورات پزشکی را دریافت می‌کردند و در آن سالها طرفین قرارداد آذربایجان‌غربی به ۷۰۰ مجموعه نمی‌رسید و امروز طرفین قرارداد به یک هزار و ۴۰۰ مجموعه افزایش یافته و اعتبار بخش درمانی سازمان نیروهای مسلح استان نیز به ۱۰ میلیارد ریال رسیده است.

وی  از وجود  ۲۶ نمایندگی بیمه کوثر و ۱۵ دفتر خدمات الکترونیک در استان خبر داد.

Print Friendly
کدخبر : 69183
یک دیدگاه

 1. ناشناس says:

  معارفه اولین مدیر شعبه شرکت شهرکهای کشاورزی استان آذربایجانغربی

  با ابلاغ آقای مهندس سید جلال الدین سجادی مدیر عامل شرکت شهرکهای کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی،جناب آقای مهندس سعید جفایی بعنوان مدیر شرکت شهرکهای کشاورزی استان اذربایجان غربی منصوب شدند.

  از سوابق مهندس جفایی میتوان به:

  ۱- مشاور مدیر کل همسئول هماهنگی اموراستانهای وزارت جهادکشاورزی

  مدیر جهادکشاورزی بوکان
  مدیر هماهنگی ترویج جهادکشاورزی استان آذربایجانغربی
  مدیر مرکزآموزش جهادکشاورزی میاندوآب

دیدگاه خود را به ما بگویید.