تاریخ انتشار :چهار شنبه 19 سپتامبر 12.::. ساعت : 9:33 ق.ظ

   269 بازدید

شاید این تغییر در راستای تقویت دولت در این سازمان صورت گیرد

به گزارش جوان بعد از آن که این پایگاه خبری تحلیلی در خبری نزدیک به عید نوروز اعلام کرد که تعداد زیادی از مدیران ستادی و اجرایی استان تغییر پیدا می کنند واکنش های بسیار تندی از دوستان متوجه مدیر مسئول سایت شد که آخر سر هم با اینکه جلال زاده تعلل های بسیاری در تغییرات انجام داد اما بالای نود در صد آن تغییرات صورت پذیرفت، برای مشاهده این خبر اینجا کلیک کنید.

بنا به اخبار رسیده از گوشه و کنار محافل سیاسی ظاهرا جلال زاده تصمیم دارد به جای کاظم غنی زاده آقای(ذ) را به مدیرکلی این سازمان فرهنگی معرفی و انتخاب کند.

بر اساس شنیده ها گفته می شود دلایل این کار توسط مدیر ارشد استان زیاد است ولی هر دلیلی که داشته باشد مطمئنا در راستای تقویت دولت در ماههای پایانی است که بدون توقف این قطار سریع السیر را در استان به انتها برساند.

ناگفته نماند انتقادات زیادی به هرمدیری در زمان مدیریتش وجود دارد که  وحید جلال زاده نیز از این قائده مستثنی نیست و چنانچه لازم باشد این انتقادات در زمان خود در رسانه ها یا در محافل خصوصی به مدیران گوشزد می شود.

لازم به ذکر است کاظم غنی زاده از فعالین ستاد احمدی نژاد در انتخابات نهم بود که بعد از حدود شش ماه مسئول روابط عمومی شدن در استانداری در اوایل دولت نهم به فرمانداری ارومیه نقل مکان کرد و به عنوان معاون فرماندار به مردم شهرش خدمت کرد. از گوشه و کنار شنیده شده است خانواده سیاسی وی نیز زیاد با حضور وی در این سازمان موافق نبودند!

Print Friendly
کدخبر : 7780
دیدگاه خود را به ما بگویید.