تاریخ انتشار :سه شنبه ۴ اردیبهشت ۹۷.::. ساعت : ۹:۰۹ ب.ظ

   158 بازدید

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: دولت نگاه ویژه ای به استان داشته باشد .

جوان پرس : نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: دولت نگاه ویژه ای به استان داشته باشد .

حجت الاسلام سید مهدی قریشی در دومین جلسه شورای اداری استان که با حضور نوبخت معاون رئیس جمهور و مسدولین استانی برگزار شد با بیان اینکه آذربایجان غربی در بسیاری از شاخص های توسعه ای عقب است ، یادآورشد : این استان شکاف زیادی در حوزه های مختلف با سایر استانهای کشور داردکه امیدواریم دولت زمینه را برای بهره مندی از مواهبی که سایر استانها از ان بهره مندند فراهم کند .

وی منطقه آزاد ماکو و گمرکات استان را ظرفیتی بی بدلی دانست و گفت: باید تلاش شود از ظرفیت موجود برای توسعه اقتصادی، معیشتی و رونق اشتغال منطقه استفاده کرد .

حجت الاسلام قریشی با اشاره به اینکه استان رنگین کمان اقوام و ادیان است و سرمایه گذاری فرهنگی نیاز اساسی استان است ، تصریح کرد:برای حفظ این ترکیب نیازمند سرمایه گذاری فرهنگی هستیم چرا که استان در مباحث فرهنگی با مشکلاتی روبروست که نیاز جدی را دران زمینه می طلبد .

امام جمعه ارومیه با اشاره به خطبه هایی از نهج البلاغه اظهار کرد: مسئولین باید خیرخواه مردم باشند و این خیرخواهی زمانی محقق می شود که در بطن جامعه و در بین مردم باشند.

حجت‌الاسلام قریشی خطاب به نوبخت تاکید کرد : فاصله و شکافی که بین آذربایجان غربی و سایر استان ها است و باید ترمیم شود و تهدیدات زیادی در این استان داریم و ضرورت نگاه ویژه است.

نماینده ولی فقیه در دومین جلسه شورای استان خاطرنشان ساخت : حاکم و مدیر باید خودش را در بطن و متن جامعه بداند و مدیران باید در مشکلات مردم حضور داشته و در جریان مباحث باشند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 113571
دیدگاه خود را به ما بگویید.