تاریخ انتشار :پنج شنبه ۹ دی ۹۵.::. ساعت : ۹:۵۰ ق.ظ

   378 بازدید

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت : فتنه 88 اجماع ناموفق همه دشمنان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی برای براندازی نظام اسلامی بود.

جوان پرس : مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت : فتنه 88 اجماع ناموفق همه دشمنان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی برای براندازی نظام اسلامی بود.

 حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی روز چهارشنبه در همایش بصیرت و میثاق ملت با ولایت کارکنان ادارات دولتی آذربایجان غربی در ارومیه افزود: فتنه 88 سناریوی نابودی انقلاب اسلامی به سرکردگی آمریکا بود که اهداف بسیاری از قبیل تخریب چهره نهادهای انقلابی، تشویش اذهان عمومی و ایجاد شکاف بین مردم با ادعای تقلب در انتخابات، بازی با حیثیت نظام در خارج کشور، افزایش فشارها و تشدید تحریم ها و باج خواهی در پرونده هسته ای ایران را دنبال می کرد.
وی با اشاره به ابعاد فتنه نیز گفت : فتنه گران داخلی در آن برهه حاضر شدند سرمایه ملت را به آتش بکشند و با عنوان پیاده سازی قانون بزرگترین قانون شکنی را کردند و تهمت تجاوز و خیانت به نظام زدند.
وی با بیان اینکه تدابیر رهبری اجازه حرکت به دشمنان را نداد ، گفت : تقابل میان مردم و نظام مهمترین هدف دشمنان در این فتنه بود.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی با اشاره به آیه 29 سوره انفال اظهار کرد : نقش بصیرت و قدرت تشخیص حق از باطل موضوعی است که تمامی مسئولان به اقتضای مسئولیت خود نیازمند توجه به آن هستند زیرا این امر می تواند در انجام تکلیف و نیز حل مسایل و مشکلات راهگشا باشد.
وی با اشاره به خصوصیات انسان های بصیر اظهار کرد: این افراد با دیدی عمیق و اندیشه ای ژرف و با عبرت گرفتن از اتفاقات از افتادن در دام توطئه ها در امان هستند.
حجت الاسلام نجفقلی زاده سرایی گفت : بصیرت همانند قطب نماست که مسیر حرکت را به فرد نشان می دهد و در جبهه جنگ موفقیت را به همراه دارد.
وی با اشاره به اینکه فتنه وضعیتی است که در آن تشخیص حق از باطل مشکل می شود، گفت: فتنه 88 ویژگی های خاصی داشت که در هیچ نقطه ای مشاهده نشده است.
وی با اشاره به برخی از این ویژگی ها اظهار کرد: هدایت و فرماندهی، نوع سازماندهی آن، حمایت برخی خواص فاقد بصیرت، حمایت همه جانبه بیگانگان، گیج شدن همه دشمنان و ضد انقلاب، مشارکت همه دشمنان داخلی و خارجی در یک اجماع نانوشته برای براندازی نظام از ویژگی های فتنه در کشور بود.
همایش بصیرت و میثاق ملت با ولایت با حضور بسیجیان و کارکنان ادارات آذربایجان غربی به مدت یک روز برگزار شد.
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 99879
دیدگاه خود را به ما بگویید.