تاریخ انتشار :چهار شنبه 26 جولای 17.::. ساعت : 2:08 ب.ظ

   102 بازدید

حسنخاني
فرماندار ارومیه با بیان اینكه نباید هیچ فرصتی را برای ایجاد اشتغال نباید ازدست داد تصریح كرد:  اشتغال دغدغه مهم كشور و شهرستان بوده كه باید دراین راستا شورای سیاست گذاری اشتغال در محلات مختلف ایجاد شود.

عباس حسنخانی فرماندار شهرستان ارومیه در جلسه شورای اداری شهرستان با تاکید بر مشکلات حوزه مدیریت منابع آب در منطقه تاکید کرد : متاسفانه برخی از کشورهای منطقه حقوق محیط زیست بین الملل را رعایت نمی کنند و با اتمام سدهای در حال احداث مسایل زیست محیطی را تحت الشعاع قرار می دهند و انتظار می رود مانند خود کشورهای همجوار رسانه های گروهی ، نهادها و تشکل های مردمی نسبت به این مهم حساسیت زایی نمایند.

فرماندارارومیه تاكيد كرد : سیستم سنتی انتخابات كشور باید اصلاح شود.

عباس حسن خانی با اشاره به اشكلات و ایرادات در روشهای اجرایی انتخابات كشور افزود: اگرچه تخلفات جزیی در انتخابات اخیر رخ داده ولی انتخابات در سلامت كامل با حضور بیش از ۵۱۰ هزار نفر واجد شرایط درشهرستان  ارومیه برگزار شد.

وی با بیان اینكه در انتخابات شوراهای شهر و روستای شهرستان ارومیه  ۴۷۸ هزار و ۵۰۲ نفر شركت كردند گفت: از این تعداد ۲هزار و ۵۱ نفر منتخب اصلی و علی البدل در شوراها انتخاب شده كه ظرفیت بسیار خوبی در توسعه شهر است.

حسنخانی اظهار كرد: از ۴۱۴روستای برگزار كننده انتخابات اخیر آرای ۵روستا باطل شده است.

وی گفت: نقش انتخابات درگردش قدرت بین گروهها و جریانات سیاسی و نخبگان بی بدیل بوده و فرصتی برای رقابتی سالم بین جریان های مختلف سیاسی را برای رشد و پویایی جامعه فراهم میكند.

فرماندار ارومیه نقش رهبری را بعنوان سكان دار اصلی و ركن اساسی حاكمیت برشمرد و اظهار كرد: نقش رهبری  در ایجاد تعادل و عدالت در بین گروهها و جریانهای سیاسی بسیار موثر است.

 حسنخانی با اشاره به اولویت ها و مشكلات اساسی شهرستان ارومیه اظهار كرد: اشتغال،مدیریت منابع آب، حاشیه نشینی از عمده مشكلات شهرستان بوده كه باید كلیه برنامه ریزی های دستگاه های اجرایی براساس این مشكلات انجام شود.

فرماندار ارومیه با بیان اینكه نباید هیچ فرصتی را برای ایجاد اشتغال نباید ازدست داد تصریح كرد:  اشتغال دغدغه مهم كشور و شهرستان بوده كه باید دراین راستا شورای سیاست گذاری اشتغال در محلات مختلف ایجاد شود.

حسنخانی حاشه نشینی را از چالش های عمده شهرستان ارومیه دانست و با اشاره به  ۲۷۰هزار نفر جمعیت حاشیه نشین در شهرستان ارومیه افزود: كلیه نهادها و متولیان با گسیل امكانات در حل مسایل اموزشی و پرورشی،فرهنگی،اجتماعی ،بهداشتی و خدمات زیربنایی در حاشیه های شهر  تلاش كنند.

Print Friendly
کدخبر : 106334
دیدگاه خود را به ما بگویید.