تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۶.::. ساعت : ۵:۰۰ ب.ظ

   403 بازدید

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه دشمنان از ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران از راه های نظامی ناامید هستند، گفت: آنان با ایجاد تشیع انگلیسی و تسنن آمریکایی، تفرقه افکنی بین مسلمانان را دنبال می کنند.

جوان پرس : فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه دشمنان از ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران از راه های نظامی ناامید هستند، گفت: آنان با ایجاد تشیع انگلیسی و تسنن آمریکایی، تفرقه افکنی بین مسلمانان را دنبال می کنند.

به گزارش ایرنا سردار حبیب شهسواری روز دوشنبه در آئین تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه سپاه امام سجاد(ع) مهاباد، افزود: حربه اصلی دشمنان اسلام، دامن زدن به برخی مشکلات اقتصادی و اشاعه انحراف فرهنگی است.
وی با تاکید بر فرمایشات رهبری مبنی بر حفظ وحدت، اظهار کرد: هر شیعه یا سنی که به دنبال ایجاد تفرقه باشد، شیعه و سنی نیست.
وی از تمامی مسلمانان (چه شیعه و چه سنی) خواست تا کمربندهای همدلی و وحدت را محکم ببندند و از فرزندانشان در برابر تهاجم فرهنگی دشمن مراقبت کنند.
وی با اشاره به اینکه امنیت ایران در جهان پرتلاطم ناامنی کشورها مثال زدنی است، اظهار کرد: به کوری چشم دشمنان و استکبار جهانی وارد چهلمین سال از انقلاب اسلامی شدیم و آن را با حضور همه ملت در 22 بهمن جشن گرفتیم.
معاون استاندار آذربایجان غربی و فرماندار شهرستان ویژه مهاباد نیز گفت: این شهرستان بیش از 700 شهید گلگون کفن تقدیم انقلاب کرده که نشان از ولایتمداری و پایبندی مردم این منطقه به نظام و رهبری دارد.
ایرج شجاعی با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: 22 بهمن امسال شاهد برپایی باشکوه ترین راهمپیمایی سال های گذشته بود و بلوغ اجتماعی، فرهنگی و سیاسی مردم این منطقه در این راهپیمایی به نمایش گذاشته شد.
شجاعی با بیان اینکه ما تفرقه افکن را ضد انقلابی می دانیم، افزود: با هرکس که علیه وحدت و همدلی مردم و جامعه قدم بردارد، مقابله خواهیم کرد.
حجت الاسلام محمد صادق طیب نژاد، مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه مهاباد نیز گفت: تهاجم فرهنگی دشمنان، مسئولیت ما را در قبال مردم و جوانان بیشتر کرده است و با حضور موثر فرهنگی باید بهترین مقابله با دشمنان را در فضای رسانه ای داشته باشیم.
سردار دلاور رنجبرزاده، فرمانده سابق قرارگاه امام سجاد(ع) مهاباد نیز با قدردانی از حمایت های مسئولان و مردم مهاباد در سه سال فرماندهی خود در این شهرستان، افزود: در این مدت اقدامات فرهنگی و اجتماعی متعددی چون اجرای طرح های محرومیت زدایی در مناطق روستایی به ثمر نشست و برای ایجاد امنیت و آرامش مردم منطقه تلاش شد.
سرهنگ طالب رحیمی، فرمانده جدید سپاه مهاباد نیز گفت: دست کمک و همکاری همه مردم و مسئولان این شهرستان برای خدمت هرچه بیشتر به مردم این منطقه را می فشارم.
در این مراسم سرهنگ ‘طالب رحیمی’ به عنوان فرمانده قرارگاه امام سجاد(ع) و سپاه شهرستان مهاباد معرفی و از خدمات 37 ساله سردار ‘دلاور رنجبرزاده’ در سپاه تجلیل شد و وی به درجه بازنشستگی نایل آمد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 112666
دیدگاه خود را به ما بگویید.