تاریخ انتشار :شنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۱.::. ساعت : ۱۰:۵۲ ق.ظ

   253 بازدید

نتایج قطعی آراء در 33 حوزه انتخابیه سراسر کشور براساس اعلام ستاد انتخابات کشور در دور دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استان‌ها اعلام شد. در میان نتایج دور دوم انتخابات، بازماندن داریوش قنبری، مرتضی طلایی و محسن کوهکن، جواد آرین منش، عفت شریعتی وعلی یوسف پور از حضور در ملجس را باید مهمترین اخبار انتخاباتی شهرستانهای کشور دانست.

در این میان 10 کاندیدای جبهه پایداری راهی مجلس شدند.

استان آذربایجان شرقی

در حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر میرهادی قره سید کاندیدای مستقل با 85008 رای، رضا رحمانی کاندیدای مستقل با 79815 رای و محمد اسماعیل سعیدی کاندیدای مشترک جبهه پایداری و جبهه متحد، با 79705 رای راهی ساختمان بهارستان شدند.

استان اردبیل

در حوزه انتخابیه اردبیل،نمین، سرعین و نیر، مصطفی افضلی فرد کاندیدای جبهه پایداری با کسب 73763 رای نمایندگی مردم را کسب کرد.

استان ایلام

در حوزه انتخابیه ایلام،شیروان،چردوال،ایوان و مهران، داریوش قنبری نماینده اصلاح طلب مجلس از حضور مجدد در مجلس باز ماند تا علی اکبر متین و احمد شوهانی به عنوان نماینده مردم این شهر مسافر بهارستان شوند.

در حوزه انتخابیه دهلران آبادانان و دره شهر علی محمد احمدی با 52652 رای وارد مجلس شد.

استان اصفهان

در حوزه انتخابیه اصفهان حمیدرضا فولادگر کاندیدای جبهه متحد با 113000 رای راهی مجلس شد تا مرتضی طلایی دیگر کاندیدای جبهه متحد و از نزدیکان باقر قالیباف از حضور در مجلس باز بماند.

در حوزه انتخابیه لنجان نیز محسن کوهکن عضو هیات رئیسه مجلس هشتم و از نزدیکان علی لاریجانی از حضور در مجلس بازماند تا مجید منصوری با 48000 رای راهی بهارستان شود.

در حوزه انتخابیه سمیرم نیز سکینه عمرانی با 20000 رای به نمایندگی مردم نائل شد. استان چهار محال و بختیاری

در حوزه اردل،فارسان،کوهرنگ و کیار، علی یوسفپور از راهیابی به مجلس بازماند تا حمیدرضا عزیزی فارسانی راهی بهارستان شود.

استان خراسان رضوی

در حوزه انتخابیه مشهد و کلات جواد کریمی قدوسی کاندیدای جبهه پایداری با 195380 رای و محمد حسین حسین‌زاده بحرینی کاندیدای جبهه متحد با 188291 رای نماینده شدند و جواد آرین منش و عفت شریعتی از راهیابی به مجلس باز ماندند.

استان خوزستان

در حوزه انتخابیه اهواز، ناصر سودانی کاندیدای جبهه پایداری با 99065 رای و شکر خدا موسوی دیگر کاندیدای جبهه پایداری با 122589 رای جایگاه نمایندگی مردم اهواز را کسب کردند.

در حوزه انتخابیه دزفول، عباسی پاپی زاده پالنگان با 61779 رای نماینده مجلس شد.

در حوزه انتخابیه دشت آزادگان، ناصر صالحی نصب با 25958 رای راهی مجلس شد.

در حوزه انتخابیه آبادان، محمدسعید انصاری با 23121 رای مسافر بهارستان شد. در حوزه انتخابیه سید حسین دهدشتی با 20201 رای نماینده مجلس شد.

در حوزه ایذه و باغملک نیز حجت الله درویش‌پور با 90600 رای راهی بهارستان شد.

در حوزه بهبهان نیز محمد باقر شریعتی کاندیدای اصلاح طلب با 24748 رای به مجلس راه یافت.

استان سیستان و بلوچستان

در حوزه انتخابیه زابل، زهک و هیرمند خانم حلیمه عالی با 70556 رای به مجلس راه یافت.

استان فارس

در حوزه انتخابیه شیراز سید حسین ذوالانوار کاندیدای مشترک جبهه متحد و پایداری با 86000 رای به مجلس راه یافت.

در حوزه انتخابیه آباده ،بوانات و خرم بید نیز رحیم زارع کاندیدای جبهه متحد بهارستانی شد.

استان کردستان

در حوزه انتخابیه سنندج،دیواندره و کامیاران، سالار مرادی با 52600 رای و سید احسن علوی با 41000 رای نمایندگی مردم را کسب کردند.

استان کرمانشاه

در حوزه انتخابیه کرمانشاه، محمد رزم کاندیدای جبهه پایداری با 27000 رای به مجلس راه یافت. استان گلستان

در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا، عیسی امامی با 90000 رای نماینده مجلس شد.

استان گیلان

در حوزه انتخابیه تالش،رضوانشهر و ماسال، محمود شکری کاندیدای جبهه پایداری با 37000 رای بهارستانی شد.

در حوزه رشت غلامعلی جعفر زاده با 41000 رای و جبار کوچکی نژاد با 39000 رای به مجلس راه یافتند.

استان لرستان

در حوزه انتخابیه خرم آباد ابراهیم آقامحمدی کاندیدای جبهه متحد با 86000 رای به بهارستان رسید.

در حوزه انتخابیه ازنا و درود نیز عباس قائد رحمت با 53215 رای به مجلس رفت.

در پلدختر، علی کائدی کاندیدای جبهه پایداری با 24850 رای به مجلس رسید.

در حوزه انتخابیه بروجرد نیز بهرام بیرانوند با 52900 رای به مجلس راه یافت.

استان مرکزی

در حوزه انتخابیه تفرش،آشتیان و فراهان، عباس صلاحی به مجلس راه یافت.

استان همدان

در حوزه انتخابیه همدان و فامنین، ابراهیم کارخانه‌ای کاندیدای جبهه پایداری با 62805 رای به مجلس راه یافت و محمد علی حجازی از راهیابی به مجلس باز ماند.

در حوزه انتخاباتی تویسرکان، کاظم سلیمی با 20344 رای راهی بهارستان شد.

در حوزه انتخابیه ملایر، احمد آریایی نژاد با 50631 رای به مجلس رسید و حسن ونایی از راهیابی به مجلس بازماند.

استان یزد
در حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم عباس زارع زاده مهریزی دخیل با 44271رای به مجلس راه یافت.
rajanews
Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 3588




دیدگاه خود را به ما بگویید.