تاریخ انتشار :دوشنبه 1 جولای 13.::. ساعت : 9:01 ق.ظ

   745 بازدید

26

 يكي از نمايندگان مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي كه اعتراض كانديداهاي شوراي شهر  به نتيجه  انتخابات را پيگيري مي كند در گفتگو با جوان پرس از آخرين نتيجه بررسي اين اعتراضات گفت.

  جوان پرس : يكي از نمايندگان مردم اروميه در مجلس شوراي اسلامي كه اعتراض كانديداهاي شوراي شهر  به نتيجه  انتخابات را پيگيري مي كند در گفتگو با جوان پرس از آخرين نتيجه بررسي اين اعتراضات گفت.

 

   نادر قاضي پور كه هميشه پيشقراول رسيدگي به درخواست ، شكايات و گلايه مردم از دستگاه اجرايي و جزو نمايندگاني است كه هميشه درميان مردم حضور دارد با اينكه از حضور حماسي مردم در خلق حماسه 24 خرداد تشكر مي كنم ؛ افزود : متاسفانه در اين دوره ناهماهنگي بيشتري در روند برگزاري انتخابات در استان و اروميه وجود داشت و اين مسئله باعث شد تا اعتراضات به نتيجه انتخابات بيشتر شود.

http://media.farsnews.com/Media/8710/ImageReports/8710221207/5_8710221207_L600.jpg

وي گفت : برخي ازايرادات معترضين كاملا به جاست و مشكلات زيادي در اين خصوص وجود داشت كه باعث ايجاد اين شائبه ها شد ولي اين دليل ابطال انتخابات نمي شود.

 

نماينده معترضين تاكيد كرد : شايعات زيادي در بيرون هست ولي چون فاصله آراي معترضين با منتخبين زياد است بعيد به نظر مي رسد تغييرات محسوسي در نتيجه نهايي به وجود آيد.

 

 قاضي پور ادامه داد : با اين حال به عنوان نماينده همه مردم و افرادي كه بنده را امين خود دانسته اند به استناد مدارك و شواهد موجود از طريق مراجع قانوني وارگانهاي ذيصلاح به شكايات رسيدگي و مورد بررسي قرار خواهيم داد و تا آخرين لحظه همراه مسوولان استاني وشهرستاني و در كنار هيات هاي اجرايي و نظارت قضيه را پيگيري خواهيم كرد و مطمئن باشند حقي از كسي ضايع نخواهد شد ، چرا كه همه متوليان و برگزاري انتخابات دغدغه خدمت به مردم را دارند و در سلامت كامل نتايج نهايي را به مردم اطلاع مي دهند. 

 

نماينده مردم  اروميه در مجلس اذعان كرد : افرادي كه راي نياورده اند جزو مقبولين و تلاشگران استان بوده ودر حرف و شغل خود مطمئنا مورد احترام بنده وافكار عمومي هستند.

Print Friendly
کدخبر : 20687




15 دیدگاه

 1. پروردگارا
  گفته اند پناه بی پناهان تو هستی
  در این میدان ظلم که ظالمین و متقلبین و خائنین به این شهر و این سرزمین از قدرت خویش سوء استفاده می نمایند و نام شهرمان و صداقت شهرمان و عدالت شهرمان را به سخره گرفته اند و مارا به بدنامی بدنام نموده اند سرور و صاحبی جز تو نداریم و از تو می خواهیم که دست دشمنان را کوتاه نمایی و این متقلبین را به سزای اعمالشان برسانی و یاریمان دهی که یارای مقابله با آنان را داشته و توانی عطا فرمایی که ما نیز ، در راه عدالت گام برداشته ایم و محتاجیم به لطف تو و از تو مدد و استعانت می طلبیم تا در راه عدالت تو جهاد و تلاش نماییم.
  باشد پرچم عدالت پروردگار به برافراشتگی برافراشته شود و گامهای راستین به صداقت پیموده شوند و عدالت ماندگار تا ابد پاینده بماند.

  ما میپرسیم…

  کاندیداهای مردمی که در لبیک به فرمان رهبر و پیشبرد اهداف توسعه و پیشرفت شهر ارومیه احساس تکلیف کرده و با هزینه شخصی پا به میدان گذاشته بودن خسارت های مالی را که در انتخابات ناسالم بر آنها وارد شده از چه کسی طلب خواهند کرد استاندار ، فرماندار یا شهردار که بر اساس شواهد از مقام خود سوء استفاده کرده اند.

  وقتش رسیده از این مدعیان کوچه های خاکی و اعضای ائتلافشان بپرسند این همه پول تبلیغات و هدایای هنگفت را از کجا آوردند که اینگونه هزینه می کردند اگر واقعا این موضوع رسیدگی اساسی نشود جامعه و دستگاهای نظارتی بر استمرار فساد و رانت خواری موجود در شهرداری و شورای شهر مهر تایید میزنند.

  امروز باید ایستاد و از عدالت و حقوق مردم شریف ارومیه دفاع نمود
  کمپین مردمی عدالت طلب خواستار ابطال انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر ارومیه

  http://ourmia.mihanblog.com

 2. با این همه تخلف ابطال شود بهتر است says:

  کسیکه از کاندیداهای خاص حمایت کرده است چگونه می تواند مدافع حقوق دیگر کاندیداها شود.
  آقای قاضی پور آنوقت می توانی نماینده مردم باشی که فراجناحی باشی. شاید قشر خاصی از شما حمایت کنند اما این دلیل نمی شود که حقوق دیگران رعایت نشود…
  امیدواریم اینبار نمایندگانی باسواد تحصیلکرده آشنا به قانون در مجلس و شورای شهر داشته باشیم.
  به انتخاب شدن دکتر روحانی مفتخریم زیرا کسی است که دنیارا دیده و قانون می داند و فراجناحیست …
  فراجناحی بودن او نیز دلیل حمایت اصلاح طلبان از اوست زیرا اعتدال چیزی جز اصلاحات نیست . اصلاحات و اعتدال یعنی تغییر و تعادل نه افراط و تصادف و تفریط
  شما هم اگر اعتدال را دوست داشتید همچون موکلانتان مردم ارومیه از روحانی حمایت می کردید نه قالیباف

 3. نماینده اصلی جامعه معلولین اورمیه says:

  اولا :البته قاضی پور باید هم نظر دهد که ابطال فایده ندارد!؟ چون کاندیدای ایشان هیچکدامشان رای نیاوردن! ادعایشان پوشالی بود چون گفته میشود قاضی پور که هی به هرکاندیدا اورد میداد من کاندیدایی را حمایت میکنم که کف رایش ده هزارتایی باشد! وعاقبت هیچکدامشان که مدنظر اصلیش بودند درلیست فعلی نیستند.
  دوما معملات سیاسی منجر به تجاری اجازه نمیدهد که ایشان بیاد اجرای عدالت باشند و هیچ مسئله امنیتی وجود ندارد امنیت جایی معنا پیدا میکند که دقیقا به اعتراض وشکایات یکصد کاندیدا رسیدگی شود و شکایت این کاندیداها فقط برای شمارش آرا نیست! اعتراض به نحوه برگزاری و عدم نظارت و تخلفات فاحش وغیرقابل اغماض است.

 4. يكي مثل خودت says:

  باسلام
  خدارو شكر كسي كه صراحتا در اين انتخابات اعلام موضع كرد و گفت من از قاليباف حمايت ميكنم و در شوراهاي شهر ليستي نميدهم باعث افتخار شهر اروميه هست و باعث شد شور انتخاباتي در ميان دويست كانديدا تقسيم شود و حمايت كلي از حماسه سياسي بود نه اينكه ليست ده پانزده نفر را اعلام كند و براي انها بدنبال راي و باندبازي باشد. همه كارهايش هم در چهارچوب قانون بود و خلافي هم نكرد و از موقعيت و مقام خودش هم براي خواص خرج نكرد براي اينكه ايشان نماينده تمام آذربايجان است نه انهايي كه به دنبال ……….. و نتايج سر شماري هم نشان داد از نه صندوق بازبيني شده خلافي ديده نشد و گرنه ايشان خواستار شمارش مجدد ارا بود.

 5. يا مهدي says:

  عزیزان من اینها را پیگیری کنید :

  میگن صلاحیت ها از اول بودار بوده…

  میگن پرونده اعتراض ها را …

  میگن پرونده کسانی راهم که به تهران اعتراض داده بودند …… نگذاشته بررسی گردد…

  میگن خیلی ها از تهران در آخرین روز صلاحیت گرفتند اما …

  میگن …….

  میگن روز رای گیری بعضی از صندوق ها اصلا اشتیاقی نبوده اما روز شمارش خلاف آن بوده…

  میگن بعضی ها از شبش جشن گرفته بودند که قبول شدند …

  میگن لیست بارها تا اعلام بالا و پائین شده…
  میگن …….
  میگن ………..
  میگن لیست شهردار اول شده…

  میگن شهردار شورا را اداره خواهد کرد نه شورا شهر را…

  میگن نتایج انتخابات دیر اعلام شد حتما کاسه ای زیر نیم کاسه است…

  میگن در شمارش دوباره ارا ، رای بعضی ها خیلی تغییر کرده و این نشان از چیست …

  میگن انتخابات باطل خواهد شد …

  میگن آبروی شهر ما را این آقایان بردند…

  میگن این آقایان باید جواب بدهند به خلق خدا در درگاه خدا…

  میگوییم مردم ارومیه شرافتمند زندگی کردند و با عدالت خواهند ماند و خیانت کار را ،خیانت کار به مردم را،خیانت کار به ایران را،خیانت کار به آزربایجان را،خیانت کار در شمارش آراء،خیانت کار به بیت المال را هرگز نخواهند بخشید

 6. تافته جدا بافته ای که مثل مثل خودت نیست! says:

  جناب یکی مثل خودت! دلبندم عزیز دل برادر پس این آقای میم .ف .کی بود که عکس نماینده شما را زده بود روبروی دماغشش وعکس فیس توفیس یا همان دامغ به دماغ پوستر زده بود و بگذریم…. بقول آقای بااین همه! نماینده باید فراجناح باشد! ایشان هم به این دلیل میخواهند قضیه را لاپوشانی کنند که اغلب منتخبین اصولگرایان سنتی هستند و حتی دونفر را که منتصب به روحانی کرده اند ذاتا اصولگرا هستند. از حالا آهنگ ناموزون زدن علیه هواداران روحانی اصلا به مصلحت نیست ها؟!

 7. یکی که سیاسی نیست در جواب تافته جان says:

  تافته جان تو مثل اینکه اصلا توهم زدی . داداش قضیه ریاست جمهوری ختم به خیر شده.درود بر روحانی .درود بر قاضی پور. داداش قضیه شورای شهره . بیدار شو تافته جان.منظورش اینه که حاج نادر نخواست خودش رو قاطی انتخابات شوراها بکنه. اگر میخواست به قول تو جناحی عمل کنه باید لیست میداد که نداد. گفت بگذارید ملت خودشون برای خودشون تصمیم بگیرن نه اینکه کورکورانه .

 8. امیریان says:

  از جمله هوادارن دکتر روحانی جناب هاشم آبادی بودند که بنده و اکثر هواداران جناب روحانی به ایشان رای داده بودیم و با توجه به محبوبیت ایشان در میان اکراد و ترکان هوادار دکتر روحانی ما همه ایشان را نفر اول شورا می دانستیم اما همین طرفداری به مزاج بعضی ها خوش نیامد وآشکار در آرا ایشان دستکارها نمودند.

 9. سارش says:

  آقای قاضی پور ابطال انتخابات و برخورد با عوامل این تخلف و تقلب کمترین کار هست… آقاجون عین روز روشن هستش که تقلب شده… => “یکی مثه خودت”<= تو که صحه میزاری رو انتخابات حتما حامی یکی از این شوراهای پوشالی هستی عزیز… تو هر صندوق تقلب شده. ریز صندوق ها با صورت جلسه ها همخونی نداره !
  اقای حضرت پور به خاطر قدرت داری چیکار میکنی؟؟؟ اونم از انتصاب بیجای پیمان رضایی بعنوان مدیر عامل باشگاه شهرداری !!!!

 10. Mohamadi says:

  Ghazi por khodash ham tavan khahad dad

 11. کمپین مردمی خواستار ابطال انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر ارومیه
  تخلف و تقلب در انتخابات شورای شهر ارومیه
  http://ourmia.mihanblog.com

 12. 32خلاف کوچک و ناقابل!!!
  http://ourmia.mihanblog.com
  کمپین مردمی خواستار ابطال انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی شهر ارومیه
  تخلف و تقلب در انتخابات شورای شهر ارومیه
  دخالت مقامات دولتی و به اصطلاح نمایندگان مردم در مجلس و شهرداری و ادارات و حضور آنها در ستادهای انتخاباتی و سخنرانی جانبدارانه از کاندیداها
  اضافه نمودن اسامی خاص در مکانهای خالی تعرفه های انتخاباتی
  عدم همخوانی تعداد تعرفه ها و سربرگهای انتخاباتی با تعداد آراء
  اسکن و چاپ غیر قانونی تعرفه های اخذ رای
  بستن درب شعب اخذ رای قبل از زمان قانونی
  افزایش غیرمنطقی و غیرواقعی آرای کاندیداها در برخی شعب معین
  عدم شمارش صحیح آراء
  خروج غیرقانونی تعرفه از محل اخذ رای
  تخریب اقلام تبلیغاتی بسیاری از کاندیداها 24 ساعت قبل از رای گیری
  تبلیغات آشکار تعدادی از کاندیداها و طرفداران آن ها به طور سازمان یافته و بر خلاف قانون در جلو محل اخذ رای و حتی در کنار صندوق ها
  عدم همخوانی آراء ماخوذه توسط ناظرین کاندیداها و لیست اعلامی فرمانداری و استانداری(تبدیل1500به150وحتی کمتر)
  بی‌عدالتی مجریان برگزاری انتخابات درخصوص نحوه تبلیغات و برپایی ستادها و نصب پوسترها و بنرهای تبلیغاتی
  تأیید صلاحیت افراد و اعلام دیرهنگام به آنها
  عدم شفاف سازی و اطلاع رسانی بموقع و درست در طول اجرای انتخابات توسط ستاد انتخابات شهرستان
  بی توجهی به تخلفات متعدد و بی توجهی به گزارشات مردمی
  اعلام نتیجه دیر هنگام در شمارش آراء در سایت مرکزی تجمیع آرا توسط عوامل مرتبط
  اطلاع رسانی غیرشفاف و براساس رابطه بطوریکه تعدادی از کاندیداها اقدام به برگزاری جشن و اعلام پیروزی نموده اند
  اخراج غیر قانونی ناظرین کاندیداها از شعبات اخذ رای
  عدم حضور بموقع و پاسخگویی توسط مسئولین امر به کاندیدهای متعرض و حاضر در فرمانداری
  خرید و فروش رأی از سوی تعدادی از كاندیداها (خرید آراء سربازان خدمت وظیفه)
  قطع برق حوزه های انتخابی در حالی که برق عمومی وصل بوده است
  تبلیغات قبل از موعد
  عدم رعایت اندازه پوسترها و آگهی ها
  جلسات خصوصی با به اصطلاح منتخب شدگان
  تآخیر در اعلام نتایج
  اختصاص وام به بعضی کاندیداها و عدم اختصاص به سایر کاندیدها
  امحا پوستر کاندیداهای مردمی توسط شهرداری و حفظ پوسترهای کاندیداهای ائتلاف شهردار
  تبدیل شدن ستاد ائتلاف آبادگران در شب ها به شعبه شهرداری جهت رفع مشکلات مردم
  حضور استاندار در مسجد حضرت ابوالفضل به نفع ائتلاف آبادگران
  سوءاستفاده از امکانات شهرداری
  عدم ارسال شکایات به هیئت مرکزی تهران
  بازآوری شکایت معترضین که شخصا به تهران ارسال نموده بودند توسط استانداری

 13. Once again another great entry. I actually have a few things to ask you, would be have some time to answer them?

 14. This was one of the best things I’ve ever seen.

دیدگاه خود را به ما بگویید.