تاریخ انتشار :چهار شنبه 23 می 12.::. ساعت : 10:10 ق.ظ

   257 بازدید

با شكست استقلال در مسابقه‌اي كه آينده مربيگري اين تيم در گروي آن بود، حالا قلعه‌نويي را بايد به احتمال 99درصد از همين امشب سرمربي استقلال قلمداد كرد.

سرنوشت مربيگري پرويز مظلومي در استقلال به اين بازي بستگي داشت و شكست مقابل سپاهان خروج او از باشگاه استقلال را قطعي كرد. از سوي ديگر امير قلعه‌نويي كه روند مذاكراتش با تراكتورسازي تبريز چندان مثبت نبوده عقد قرارداد با اين تيم تبريزي را به پنجشنبه موكول كرده بود و اين موضوع هيچ دليلي نداشت مگر انتظار براي تعيين سرنوشت مظلومي در استقلال.

شنيده مي‌شود امير قلعه‌نويي حتي صحبت‌ها و مذاكراتش را هم براي پيوستن به استقلال انجام داده و تفاهم كامل ميان او و مسئولان اين باشگاه حاصل شده است. جالب اين‌جاست كه سرنوشت مديريت در باشگاه استقلال براي فصل آينده هنوز نامشخص است و معلوم نيست فتح‌الله‌زاده در پست خود ماندگار باشد اما حتي در صورت تغيير مديريت در باشگاه، باز هم قلعه‌نويي گزينه اول سرمربيگري استقلال خواهد بود.

چه مديران فعلي استقلال، و چه جناحي كه نقش اپوزيسيون را دارند و ممكن است به زودي جانشين كادر فعلي شوند، هر دو جناح گزينه اول‌شان براي هدايت استقلال امير قلعه‌نويي است و تغيير مديريت تاثير چنداني بر سرنوشت نيمكت اين تيم نخواهد داشت.

Print Friendly
کدخبر : 4489
دیدگاه خود را به ما بگویید.