تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۹ شهریور ۹۶.::. ساعت : ۸:۴۲ ق.ظ

   159 بازدید

مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز مهاباد گفت: این مرکز در بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استانها با 64 اثر راه یافته به بخش داوری موفق به کسب 10 جایزه برتر شد.

جوان پرس : مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز مهاباد گفت: این مرکز در بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استانها با 64 اثر راه یافته به بخش داوری موفق به کسب 10 جایزه برتر شد.

اکبر قبادی در گفت و گوبا خبرنگار کردپرس ضمن اعلام این خبر افزود: در واحد سیمای مرکز 17 اثر به مرحله داوری راه یافت که جایزه و لوح تقدیر بهترین کارگردان و تدوین در بخش موسیقی (جنبی) با عنوان «پروازی دیگر» با موضوع دفاع مقدس  به محسن ضیایی، لوح تقدیر و جایزه بهترین آهنگساز در بخش سیما با عنوان «سریال نامو»  به لاوک لطیف، لوح تقدیر و جایزه بهترین کارگردان مستند با عنوان مستند«هیوا» به ابراهیم سعیدی اهدا شد.
وی ادامه داد: همچنین لوح تقدیر و جایزه بهترین طراح صحنه برنامه ترکیبی با عنوان «باغچه ی گوولان» به فاطمه شریعت ناصری و لوح تقدیر و جایزه بهترین  تهیه کننده در بخش سیما (جنبی) با عنوان «در مسیر چومل» (بهداشت و سلامت) به عبدالقادر طه زاده اهدا شد.
قبادی اظهار داشت: در واحد صدای مرکز از 10 اثر راه یافته به جشنواره، جایزه و لوح تقدیر بهترین تهیه کننده برنامه صبحگاهی در بخش صدا با اثر رادیویی «سلاو روژباش» به عطاء ا… سراجی اهدا شد.
مدیر روابط عمومی مرکز مهاباد گفت: در واحد خبر مرکز نیز 17 اثر به مرحله داوری راه یافت که از این میان لوح تقدیر و جایزه بهترین گزارشگر در بخش خبر (جنبی) با عنوان «خدمات پزشکی روستایی» (بهداشت و درمان) به حسن عظیم زاده و جایزه و لوح تقدیر برترین سردبیری مجموعه خبری رادیویی به روناک رحیم زاده اعطا شد.
وی افزود: در بخش موسیقی نیز8 اثر به مرحله داوری راه یافته بود که جایزه و لوح تقدیر بهترین مدیر تولید بومی و محلی در این بخش با عنوان «که وی نیساران» به شهباز شاهین پور اهدا شد.
و در بخش فضای مجازی هم جایزه و لوح تقدیر بهترین عملکرد در این بخش با عنوان «خلاقیت و تنوع فعالیت» به رضا ادیبی تعلق گرفت و در بخش پژوهش نیز یک اثر با نگارش شهناز ابوبکری به بخش داوری جشنواره راه یافت.
صدا و سیمای مرکز مهاباد سال گذشته (1395) در نوزدهمین جشنواره تولیدات مراکز استانها موفق به دریافت 9 جایزه برتر شده بود.
بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استانها در بخش های صدا،سیما، خبر، موسیقی، پژوهش و بخش جنبی با شعار «شبکه های استانی، فرهنگ بومی، وفاق ملی» از 14 تا 16 شهریورماه  به مدت 3 روز در استان کردستان برگزار شد.

 

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 107461
دیدگاه خود را به ما بگویید.