تاریخ انتشار :چهارشنبه ۶ اسفند ۹۳.::. ساعت : ۱۰:۰۰ ب.ظ

   475 بازدید

تیم‌های والیبال شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز با پیروزی برابر حریفان جشن صعود به نیمه نهایی را برگزار کردند.

 جوان پرس : در مرحله حذفی رقابت‌های لیگ برتر والیبال تیم‌های شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز با پیروزی برابر حریفان جشن صعود به نیمه نهایی را برگزار کردند در حالی که متین ورامین مدافع عنوان قهرمانی ناکام بزرگ لیگ لقب گرفت.

به گزارش ایسنا ، مرحله حذفی رقابت‌های لیگ برتر والیبال عصر امروز و پس از قطعی شدن صعود میزان خراسان به نیمه نهایی با برگزاری دو دیدار دیگر پیگیری شد.

شهرداری ارومیه در شهر گنبد کاووس اگرچه یک ست به حریف نه چندان مقتدر خود داد اما برای دومین بار در بازی برگشت نیز بازرگانی جواهری را شکست داد و با کسب مجموع دو پیروزی از بازی رفت و برگشت، صعود خود را به نیمه نهایی قطعی کرد.

شاگردان جهانگیر سید عباسی که مقتدرترین تیم دور رفت نیز لقب گرفته و مدعی اصلی قهرمانی در این مسابقه‌ها هستند باید در نیمه نهایی برابر تیم باانگیزه میزان خراسان به میدان بروند.

در تبریز اما جشن باشکوهی برپا شد. شهرداری تبریز برای نخستین بار موفق شد تا به جمع چهار تیم برتر رقابت‌های لیگ برتر والیبال راه یابد.

شاگردان عادل بناکار موفق شدند متین ورامین مدافع عنوان قهرمانی و نماینده ایران در رقابت‌های باشگاه‌های جهان را 3 بر یک شکست دهند. آن‌ها با همین نتیجه متین را در ورامین مغلوب کرده بودند. بدین ترتیب آنها با کسب دو پیروزی در مجموع بازی رفت و برگشت، به نیمه نهایی راه یافتند.

مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور عصر امروز با دیدار تیم‌های بازرگانی جواهری و شهرداری ارومیه در گنبد پیگیری شد.

در این مسابقه شاگردان جهانگیر سید عباسی موفق شدند با نتیجه 3 بر یک حریف خود را شکست داده و راهی مرحله نیمه نهایی شوند. شهرداری ارومیه در این مسابقه ست‌های اول، دوم و چهارم را به ترتیب با نتایج 25 بر 13، 25 بر 20 و 25 بر 21 به سود خود رقم زد و تنها گیم سوم این مسابقه را با نتیجه 25 بر 14 به میزبان خود واگذار کرد.

دیدار رفت این دو تیم با نتیجه 3 بر صفر به سود شهرداری ارومیه به پایان رسیده بود. با این شرایط شهرداری ارومیه در مرحله نیمه نهایی حریف میزان شد. ش

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 61714
دیدگاه خود را به ما بگویید.