تاریخ انتشار :چهار شنبه 25 می 16.::. ساعت : 9:18 ب.ظ

   559 بازدید

بهادری
منتخب مردم ارومیه در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت : مساله معیشتی خانواده ها، باید در اولویت و صدر برنامه های نهاد مجلس باشد.

جوان پرس : منتخب مردم ارومیه در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت : مساله معیشتی خانواده ها، باید در اولویت و صدر برنامه های نهاد مجلس باشد.

 سیدهادی بهادری روز چهارشنبه در مصاحبه با ایرنا اظهار کرد: استفاده از ظرفیت مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و سرمایه گذاری در زیر ساخت های اقتصادی آذربایجان غربی برای اشتغال زایی و بهبود وضعیت معیشتی خانواده ها نیز باید مد نظر نمایندگان استان و نهاد مجلس قرار گیرد.

وی با تاکید بر ضرورت اتمام هر چه سریع تر پروژه راه آهن ارومیه افزود: عملیات احداث خط ریلی قطار ارومیه ـ تبریز نیز باید هر چه سریع تر شروع شود.
بهادری خود را یک نماینده اعتدالی دانست و گفت: با سیاست های دولت یازدهم همسو هستم و خواهم بود.
وی همچنین با حمایت از برجام و تاکید بر نظارت دقیق نمایندگان و همه مسئولان مرتبط بر حسن اجرای آن بیان کرد: برای ایجاد روابط حسنه بین المللی باید به دولت تدبیر و امید کمک کرد چرا که یکی از لازمه های شکوفایی اقتصاد کشور ورود به حوزه بین المللی تجارت است و دولت در این زمینه عزم جدی دارد.
منتخب مردم ارومیه در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نقطه مثبت قابل توجهی در مجلس نهم ندیدم، گفت : مجلس نهم در عمل مقابل دولت روحانی ایستاد و سبب متضرر شدن ملت شد.

Print Friendly
کدخبر : 90590
یک دیدگاه

  1. مسلم says:

    قابل توجه مرد عمل و ۹۰ در ۹۰

دیدگاه خود را به ما بگویید.