تاریخ انتشار :شنبه 2 مارس 13.::. ساعت : 5:14 ب.ظ

   524 بازدید

25
چرا محمد آقایی پر از روزنامه آراز جدا شد و نتوانست بیش از 18 ماه دوام بیاورد !
 
  جوان پرس :< محمد آقایی پر > کار و فعالیت در حوزه رسانه را با ایسنا وایکنا آغاز کرد و بعد در برنا  ادامه فعالیت  داد  ،  به محض آغاز فعالیت اولین روزنامه استان به نام  آراز آذربایجان با دعوت حاج ابراهیم آقازاده به تیم تحریریه آراز پیوست ، واز آن تاریخ ببعد به یکی فعال ترین افراد وخبرنگاران استان تبدیل شد.
 
آقایی پر یکی از خوش ذوق ترین وفعال ترین روزنامه نگاران استانی  با  کارنامه ای درخشان در حوزه رسانه ای است. حال چرا نتوانسته بیش از این دوام  بیاورد را تصمیم  شخص ایشان و صلاحدید  مدیرمسوول آراز واگذار می کنیم ولی به عنوان یک عضو  کوچک از جامعه بزرگ رسانه ای استان امیدوارم همکاران بنده هر روز از این شاخه به اون شاخه نپرند و البته مدیران مسوول هم سفره کریمانه اشان  را با محبت وتکریم ومساوات بیشتری برای افراد بگشایند.
 
 
البته بدون تعریف  و تمجید غلامرضا غنی زاده صاحب امتیاز ومدیر مسوول هفته نامه کوشا  با گستره توزیع شمالغرب کشور می تواند یکی از بهترین الگوهای مدیران مسوول در منطقه و شاید هم در کشور باشد وهمه کسانی  که در مجموعه نشریه کوشا کار کرده اند می توانند این مهم را تایید نمایند. چرا که  در طول  13 فعالیت این نشریه  بخصوص در 10 سال اخیر  بجز چند مورد انگشت شمار آنهم  در امور دفتری و البته به دلخواه خودشان از این نشریه جدا نشده اند و چه  بسا  همکاران  این رسانه جزو باسابقه ترین افراد فعال در حوزه رسانه ای  استان و منطقه هستند.
 
 
 محمد آقایی پر که  در مدت فعالیت کاریش در  بیش از 5 رسانه فعالیت کرده  در خصوص جدایش از آراز در آخرین پست خود در وبلاگ شخص اش آورده است ؛  کار خبرنگاری و روزنامه نگاری ، حرفه ای همیشه پویا و جذاب است ، جذابیت های این حرفه می تواند در تک تک خبرها ، مصاحبه ها ، گزارش ها ، یادداشت ها ، مقالات ، عکسها و دیگر آثار رسانه ای نهفته باشد بنابراین کسی که عاشقانه در این شغل کار کند می تواند هر روز در این جذابیت ها غوطه ور باشد و از کار خود لذت ببرد و به آنها افتخار کند .

در یک سال  و نیمی که در روزنامه آراز آذربایجان مشغول به لذت بردن از این حرفه جذاب بودم ، دریافتم که کار انتشار روزنامه در استان آذربایجان غربی امری طاقت فرسا ، پر هزینه و البته بسیار پر استرس است اما وقتی بتوان انگیزه های جذاب این شغل را با خود همراه کرد هر مشکلی حل شده و موانع این کار سخت از راه برداشته می شود .

این روزنامه را برآیند ظرفیت مطبوعاتی آذربایجان غربی در مقطع کنونی می پندارم و با این پندار تصور می کنم نه تنها آراز آذربایجان آبروی امثال حقیر و دیگر فعالان انتشار آن ، بلکه آبروی مطبوعات و حتی رسانه های استان نیز هست و با این نگاه می توانم همچنان به دورانی که در این روزنامه مشغول بکار بودم افتخار کرده و ببالم و برای موفقیت تنها روزنامه شهرم دعا کنم .

اینک که از فعالیت انحصاری در این نشریه فارغ گشته ام در صدد هستم (اگر مغرورانه نپندارید) تا با گلچینی از بهترین مطبوعات و رسانه های استان مرحله تازه تری از کار مطبوعاتی را تجربه کنم و خود را بیازمایم و ببینم چقدر و تا کجا خواهم توانست یک روزنامه نگار یا یک خبرنگار آزاد باشم.

از دوستان و همکارانم می خواهم کمکم کنند تا آزاد باشم و در قید و بند یا انحصار یک نشریه نباشم ، تصور می کنم اگر در کسب این تجربه توفیق یابم به صلاح خودم بوده و مسیر خوبی برای افرادی باشد که با عشق و علاقه در این حرفه مشغول بکارند.

Print Friendly
کدخبر : 14112
5 دیدگاه

 1. سلام خبرنگار باید یک فرد آزاد و دور از بند و اسارت بعضی از مدیر مسئوالان مطبوعات بع فعالیت کاری خود بپردازد.
  برای جناب آقایی پر هم در هر جا و مکانی فعالیت کنند آرزوی موفقیت دارم.
  در رابطه با هفته نامه کوشاه و آقای غنی زاده هم این را هم یاد آور باشم که هر رسانه ای سردبیری مثل آقای معروفی داشته باشد دیگر نیازی به دغدغه رو دست خوردن رو ندارد.
  یا حق…

 2. سجاد کریمی says:

  سلام
  برای همه خبرنگاران خصوصا اقای اقایی پر ارزوی موفقیت می کنیم
  هر کجا باشید موفق و سربلند باشید
  ان شا الله

 3. استاد says:

  جديدا خيلي به همه چي و همه كي گير ميدي ها اخوي!!! ان شاالله هرجا ميره موفق باشه

 4. استاد says:

  برادر من هميشه هستم و خواهم بود.
  قربون اون وظيفه ات كه خيلي درگيرشي اميدوارم سرتو به باد ندي معروفي عزيز! خدا به همراهت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.