تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۰ تیر ۹۷.::. ساعت : ۶:۰۸ ب.ظ

   131 بازدید

سرهنگ جلیل وحیدی معاون سابق سپاه شهدا آذربایجان غربی به عنوان مدیر کل جدید بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس این استان معرفی شد.

جوان پرس : صبح امروز سرهنگ پاسدار جلیل وحیدی معاون سابق هماهنگی سپاه شهدای آذربایجان غربی به عنوان مدیر کل جدید حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان معرفی و از خدمات افشین سیمین مرام سرپرست این نهاد قدردانی شد.

در این مراسم جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با تبیین دلایل ماندگار انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: این انقلاب در سایه وحدت مردم و پیوند با اقشار مختلف مردمی ماندگار شده و به همین دلیل هیچ‌گاه ساقط نخواهد شد.

امیر سرتیپ دوم ستاد محمد فهمیده تصریح کرد: بصیرت مردم و مسئولین لازمه مقابله در برابر تهدیدات دشمن استن و به همین خاطر است که تشکیل جبهه مقاومت و رویش‌های جدید انقلاب اسلامی نظیر شهید حججی در استمرار این انقلاب در سراسر جهان تاثیرگذار است.

وی اظهار داشت: آنچنانکه قرارداد ننگین ترکمانچای تا کنون در دلمان سوز دارد ولی در مقابل به واسطه انقلاب اسلامی و پیروزی مردم در این انقلاب تا سال‌ها افتخار خواهیم کرد و خوشوقتیم که همچنان پیوند خود با مردم را حفظ کرده‌ایم و بازهم ایستاده‌ایم و یقین داریم وعده الهی محقق خواهد شد.

وی افزود: پایه ریزی نظام و انقلاب اسلامی ایران تنها با هدف احیای اسلام ناب محمدی(ص) بود که توسط امام(ره) بنا نهاده شد.

در این مراسم معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی نیز اظهار داشت: امروز همه باید در راستای انسجام درونی به منظور تقویت هویت نظام تلاش کنیم و اداره کل حفظ آثار نقش محوری در این بین دارد.

علیرضا رادفر گفت: گزینه‌های امروز دشمن برای مقابله با نظام اسلامی متفاوت از گذشته است و امروز دشمن روی نقاطی انگشت گذاشته که مربوط به معیشت مردم است و به جدّ در صدد از بین بردن نطام اسلامی و ایران است و هر دو این موارد را هدف گذاشته است.

به گفته وی رسالت ما در میدان نبرد بسیار سنگین است و این نشان می‌دهد که باید به دوران دفاع مقدس و مدیریت جهادی آن دوران بازگردیم چرا که اگر دشمن دائما گزینه‌های مختلف را مورد ارزیابی قرار داده و ترس از انتخاب دارد قطعا ۸ سال دفاع مقدس را می‌بیند و اتحاد و انسجام مردم را در آن دوران می‌نگرد.

سرهنگ وحیدی مدیرکل جدید حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خدمت در این نهاد را بزرگترین خدمت در حوزه پاسداشت جایگاه ایثار و شهادت و تکریم آنها عنوان کرد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 115544
دیدگاه خود را به ما بگویید.