تاریخ انتشار :یکشنبه ۹ شهریور ۹۳.::. ساعت : ۳:۰۰ ب.ظ

   450 بازدید

داود پاشايي مدیریت جدید آموزش وپرورش شاهین دژ شد.

جوان پرس : مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش شهرستان شاهین دژ با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی، نمایندگان مردم شهرهای شاهین دژ، میاندوآب و تکاب در مجلس شورای اسلامی و مسئولین ادارات شهرستان در اداره آموزش و پرورش شاهین دژ برگزار شد. به گزارش فرمانداری شاهین دژ، در این مراسم عمران اسفندیاری مدیر پیشین آموزش و پرورش شاهین دژ اظهار داشت: در طول مدیریت اینجانب، بهداشت روانی و روابط محبت امیز بین همکاران در اولویت قرار گرفت که در نتیجه آن شاهد نتایج درخشانی در حوزه های مختلف برای مجموعه آموزش و پرورش شاهین دژ بودیم.

اسفندیاری در اثنای گزارش خویش به کسب رتبه های برتر در استان در طی دوران مسئولیتش اشاره کرد و گفت: مردم در این مدت هیچوقت آموزش و پرورش را تنها نگذاشتند.

حسین عباسی فرماندار شهرستان شاهین دژ نیز سخنران دیگر این مراسم بود که آموزش و پرورش را کلید توسعه همه جانبه در کشور عنوان کرد و با بیان جایگاه و منزلت والای معلمان در نظام اسلامی خواستار توجه ویژه به مطالبات معلمان و بهره مندی از نظرات و پیشنهادها و افکار و اندیشه های این قشر مهم از جامعه شد.

فرماندار شاهین دژ با مهم ارزیابی کردن نقد سازنده در مدیریت کشورافزود: انتقاد سازنده نیروی مضاعف به موتور توسعه کشور می دهد وباعث می شود در کمترین زمان بهترین نتایج بدست بیاید.

مهدی عیسی زاده نماینده مردم شهر های شاهین دژ، میاندوآب و تکاب در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم توجه به انتظارات مقام معظم رهبری و حفظ وحدت و همدلی برای اعتلای پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از مهمترین وظایف مدیران در آموزش و پرورش عنوان کرد و خواستار برنامه ریزی و تلاش مسئولان آموزش و پرورش برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین فرهنگیان و دانش آموزان و نسل های جدید وجوان شد.

در این مراسم روح الله بیگی یکی دیگراز نمایندگان مردم شاهین دژ، میاندوآب و تکاب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نیاز آموزش و پرورش به نگاه ویژه از سوی مردم و مسئولان و همچنین تحول و نواوری در نظام آموزشی و پرورشی کشورمان بر لزوم توجه خاص به مسائل و مشکلات فرهنگیان و دانش اموزان در این شهرستان تاکید کرد.

در ادامه مراسم محمدی معاون نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان با اشاره به اهمیت و جایگاه مهم و حساس آموزش و پرورش در کشورمان و همچنین تاکید مسئولان نظام بر انتخاب مدیران لایق و شایسته در آموزش و پرورش برای ایجاد تحول و خلاقیت و نوآوری گفت: برای اولین بار در آموزش و پرورش استان کمیته انتصابات راه اندازی شده است و انتخاب مدیران در این اداره کل و شهرستان های تابعه توسط این کمیته با توجه به سوابق و تجارب و اخلاق مداری و اعتدال و تدبیر همکاران صورت می پذیرد و طبق فرمایش مقام معظم رهبری مدیران آموزش و پرورش نبایست مسائل تعلیم و تربیتی را قاطی مسائل سیاسی و جناحی بکنند و کیفیت بخشی به آموزش و پرورش با استفاده بهینه از منابع انسانی و ارتقاء مدیریت و افزایش مشارکتهای مردمی و تکریم معلمان را در اولویت کارهای خود قرار دهند.

داوود پاشایی رئیس جدید آموزش و پرورش شاهین دژ نیز در این مراسم خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش تعاملی با خانواده و اجتماع است چرا که دانش‌آموزان و خانواده هر دو در کنار آموزش و پرورش هستند.

در پایان این مراسم ضمن قدردانی از زحمات عمران اسفندیاری مدیر قبلی آموزش و پرورش شاهین دژ، داوود پاشایی بعنوان مدیر جدید این اداره معرفی گردید.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 46664
دیدگاه خود را به ما بگویید.