تاریخ انتشار :سه شنبه 19 می 15.::. ساعت : 10:49 ب.ظ

   471 بازدید

جبارزاده
استاندار آذربایجان شرقی دیدار دکتر روحانی با مردم تبریز و آذربایجان شرقی را اصلی‌ترین هدف سفر استانی هیات دولت اعلام کرد و گفت: دیدار عمومی رییس جمهور با مردم از ساعت نه و 45 دقیقه قبل از ظهر روز چهارشنبه 30 اردیبهشت در استادیوم تختی تبریز آغاز می‌شود.

جوان پرس : استاندار آذربایجان شرقی گفت: دکتر روحانی به عنوان رییس جمهور منتخب مردم، نماینده نظام اسلامی است و استقبال از ایشان، تحقق عملی شعار آذربایجان اویاخدی، انقلابا دایاخدی است.

دکتر اسماعیل جبارزاده در گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم استان، با اشاره به این که مردم آذربایجان در طول تاریخ به میهمان‌نوازی شهره هستند، افزود: همواره در سفرهای مسوولان نظام به استان شاهد استقبال بی‌نظیر مردم از آنها بوده‌ایم و این استقبال‌ها به نوعی حمایت از نظام و انقلاب و راه مقدس شهداست.

وی با بیان این که امروز دنیا هر حرکتی را که در نظام جمهوری اسلامی اتفاق می‌افتد به دقت رصد می‌کند، گفت: خوشبختانه مردم ما در هر مقطعی نشان داده‌اند که حامی و پشتیبان نظام و انقلاب هستند و ان‌شاءالله در سفر رییس جمهور به تبریز هم این پشتیبانی را نشان خواهند داد.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به این که نظام جمهوری اسلامی در شرایط خاص و ویژه‌ای قرار دارد، خاطرنشان کرد: امروز نظام اسلامی رو در روی استکبار جهانی قرار گرفته و هر چه پایه‌های مردمی نظام تقویت شود تاثیر مهمی در تحقق اهداف انقلاب و یاس و ناامیدی دشمنان خواهد داشت.

وی با بیان این که تبریز همواره در تاریخ انقلاب تاثیرگذار بوده، افزود: ان‌شاءالله با حضور گسترده مردم در مراسم استقبال از رییس جمهور و کاروان دولت تدبیر و امید بار دیگر تاثیرگذاری تبریز و آذربایجان در حمایت از انقلاب و تقویت نظام اسلامی در برابر زیاده‌خواهان اثبات خواهد شد.

جبارزاده با بیان این که تمام هم و غم ما این است که خدمت‌گزار خوبی برای مردم قدرشناس آذربایجان باشیم، افزود: امیدواریم سفر استانی هیات دولت سفری پرخیر و برکت برای استان باشد و مردم استان شاهد دستاوردهای این سفر در روزها و سال‌های آینده باشند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه وحدت و صمیمیت خوبی بین مسوولان استان حاکم است و این فضای همدلی باید با شور و نشاط مردم همراه باشد تا بتوانیم آذربایجان را به سر ایران تبدیل کنیم.

دیدار عمومی دکتر روحانی با مردم، قبل از ظهر چهارشنبه در استادیوم تختی تبریز

استاندار آذربایجان شرقی دیدار دکتر روحانی با مردم تبریز و آذربایجان شرقی را اصلی‌ترین هدف سفر استانی هیات دولت اعلام کرد و گفت: دیدار عمومی رییس جمهور با مردم از ساعت نه و ۴۵ دقیقه قبل از ظهر روز چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت در استادیوم تختی تبریز آغاز می‌شود.

دکتر اسماعیل جبارزاده در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی با مردم استان، به سایر برنامه‌های سفر استانی هیات دولت نیز اشاره کرد و افزود: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، برگزیدگان، روحانیون، سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان از جمله برنامه‌هایی است که با حضور رییس جمهور در این سفر برگزار خواهد شد.

وی با بیان این که از یک ماه پیش بررسی و ارزیابی پروژه‌های نیمه‌تمام استان در حال انجام است، گفت: همزمان با سفر استانی هیات دولت، تعدادی از این پروژه‌ها که امکان بهره‌برداری از آنها وجود دارد، افتتاح و عملیات اجرایی تعداد دیگری از پروژه‌ها با دستور رییس جمهور آغاز می‌شود.

جبارزاده اضافه کرد: فهرستی از پروژه‌های استان که امکان بهره‌برداری از آنها در دو سال آینده با تخصیص اعتبارات مورد نیاز وجود دارد تهیه شده است که در سفر استانی تقدیم رییس جمهور خواهد شد و ایشان اطلاعات کامل این پروژه‌ها و کیفیت تخصیص اعتبارات آنها را در این سفر اعلام می‌کنند.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین از اعزام نمایندگان ویژه رییس جمهور به شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: نمایندگان دکتر روحانی از طرف ایشان مسایل و مشکلات مربوط به هر شهرستان را بررسی خواهند کرد.

وی افزود: امیدواریم سفر استانی هیات دولت سفری پرخیر و برکت برای استان باشد و مردم استان شاهد دستاوردهای این سفر در روزها و سال‌های آینده باشند.

دکتر جبارزاده در بخش دیگری از این گفت‌وگو با اشاره به اتفاقات بازی تراکتورسازی و نفت تهران، اظهار داشت: یکی از برنامه‌هایی که برای سفر استانی دولت پیش‌بینی کرده بودیم جشن قهرمانی تیم تراکتورسازی همزمان با دیدار عمومی رییس جمهور بود که همه مقدمات آن نیز آماده شده بود، اما متاسفانه با اتفاقات پیش آمده این امر محقق نشد و جای این برنامه در این سفر خالی است.

وی با تاکید بر این که پیگیر قضایای پیش آمده از طریق وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال هستیم، افزود: شخص رییس جمهور نیز در جلسه هیات دولت و پس از گزارش وزیر ورزش و جوانان نسبت به بررسی دقیق موضوع و برخورد قانونی با خاطیان دستور صریح داده است و ما نیز تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد.

جبارزاده تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم در فرصت مناسب دیگری از تمام ورزشکاران استان به ویژه بازیکنان تیم تراکتورسازی قدردانی کنیم، هرچند تراکتورسازی از نظر ما همیشه قهرمان است و مانند همیشه از این تیم حمایت می‌کنیم.

Print Friendly
کدخبر : 67371
دیدگاه خود را به ما بگویید.