تاریخ انتشار :شنبه ۱۱ آذر ۹۶.::. ساعت : ۸:۵۳ ق.ظ

   206 بازدید

سردار پورجمشیدیان افزود: حضور رزمندگان استان در جبهه ها ی حق علیه باطل و مجاهدت های جوانان این خطه در لشکر ۳۱ عاشورا که یکی از لشکرهای طراز اول جبهه اسلام است بی بدیل و مثال زدنی است.

جوان پرس : معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: آذربایجان غربی نمونه بارز وحدت امت اسلامی است و باب شهادت به روی عاشقان شهادت در این استان همچنان باز است.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه شهدا؛ سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان در اجلاس ایثارگران کنگره ملی بزرگداشت ۱۲هزار شهید استان با اشاره به شهدای مهاجر آذربایجان غربی گفت: نزدیک به بیست هزار جوان سرافراز کشور در این استان جان خود را فدای انقلاب اسلامی کردند و این استان دارای ویژگی های منحصربه فردی است.

سردار جمشیدیان با بیان این که شعار وحدت در ایران اسلامی تنها یک شعار نیست افزود: آذربایجان غربی نماد وحدت عینی و عملی از یک پارچگی مذاهب و اقوام ایران اسلامی است.

وی آذربایجان را سنگر اسلام و انقلاب دانست و ادامه داد: مردم مرزبان آذربایجان غربی موجب تداوم و ثبات انقلاب اسلامی هستند و شهیدان باکری و امینی نماد این ایستادگی هستند

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران تصریح کرد: اقوام و ادیان مختلف در آذربایجان غربی سال های سال است که با صلح و آرامش در کنار هم زندگی می کنند

وی ادامه داد:  شاید در کشور  ما استانی نداشته باشیم که نیروهای انتظامی و نظامی در چند جبهه مردم این استان فداکاری کرده باشند وایثارگری مستمرآنان  تا الان ادامه دارد باب شهادت همچنان در آذربایجان غربی باز است.

 سردار پورجمشیدیان افزود: حضور رزمندگان استان در جبهه ها ی حق علیه باطل و مجاهدت های جوانان این خطه در لشکر ۳۱ عاشورا که یکی از لشکرهای طراز اول  جبهه اسلام است بی بدیل و مثال زدنی است

وی اظهار داشت: مهدی باکری و امینی افتخارات جهان اسلام هستند در لبنان و سوریه مورد توجه هستند تاثیر گذار بودند فرزندانان مخلص تربیت و تقدیم نظام کردند افتخار جامعه ایثارگرانند کل  کشور علاقه مند به شناخت شهدای آذربایجان غربی هستند.

سردار پورجمشیدیان با اشاره به بیان مقام معظم رهبری مبنی بر آذربایجان همواره سنگر اسلام و ومسلمین بوده است افزود: همه ی مردم آذربایجان غربی ایثارگر هستند، زیرا کمتر خانواده ای میتوان یافت که خانواده شهید، جانباز یا رزمنده نباشد.

وی ادامه داد : یک نمونه ی عینی از وحدت میان شیعه و سنی از ابن خطه دفاع نیروهای شیعه و سنی در کنار هم در عملیاتی ست که در همین اواخر ۸۰ هزار شیعه ی را که در محاصره ی نیروهای داعش بودند، آزاد کرده و در آن صحنه حماسه آفریدند و این نمونه ی عینی مجاهدت در راه خداست.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت : ویژگی مشترک همه ایثاگران این است که همه خود را بدهکار انقلاب دانسته و تنها مطالبه شان فداکاری در راه اسلام بود و اینها همه مومنانی بودند که صادقانه به عهد خود وفا کردند.

وی در پایان اضافه کرد: تکلیف ایثارگری محدود به زمان و مکان و سن و سال نیست و این مسیر نورانی همچنان ادامه داشته و جامعه ی ایثارگری ما باید در مقابله با دشمنان در تمامی جبهه باید حاضر و ناظر باشند.

انتهای پیام /

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109805
دیدگاه خود را به ما بگویید.