تاریخ انتشار :جمعه ۱۵ دی ۹۶.::. ساعت : ۶:۳۱ ب.ظ

   217 بازدید

حجت الاسلام قریشی: کسانی که در دانشگاه ها ادای روشن فکری در می آورند و به مسئله حجاب بی اهمیتی می کنند باید بدانند که اگر عفت و حجاب در یک جامعه از بین برود، آن جامعه دین و استحکام خود را از دست می دهد.

جوان پرس : نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با اشاره به اینکه مسئولان از مطالبه های مشروع مردم حمایت می کنند، گفت: رسیدگی به محرومان و فقرا نیز باید در اولویت قرار گیرد تا ظلم ریشه کن شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی در خطبه های نماز جمعه ارومیه اظهار کرد: تولید ملی، ایجاد اشتغال و مبارزه از قاچاق کالا باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و این امر همواره مورد تاکید رهبری بوده است.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به ناآرامی های اخیر در برخی از شهرهای بزرگ کشور، ادامه داد: کسانی که به مقدسات و هویت این مردم اهانت می کنند، جزو عوامل فتنه و استکبار هستند و مبارزه با فتنه باید در جامعه نهادینه شود.
حجت الاسلام والمسلمین قریشی قریشی با اشاره به اینکه در انتخاب مدیران باید نهایت دقت صورت گیرد، اظهار کرد: مسئولان باید از میان افراد صالح انتخاب شوند و مسئولی که رهبری و نظام را قبول ندارد، نباید بر مسند بنشیند.
وی افزود: مدیران نیز به نوبه خود باید در انتخاب کارمندان دقت کرده و افرادی را گزینش کنند که با عفت، با حیا و با حجاب باشند زیرا حجاب از ضرورت های دین مبین اسلام است.
وی با تاکید بر اینکه تاریخ به هیچ وجه تکرار نمی شود، ادامه داد: همه دنیا باید بداند که ملت ایران رهبری و نظام را تنها نمی گذارد و راه شهدا و امام راحل را ادامه می دهند.
وی با اشاره به جنگ فرهنگی با دشمنان نظام، گفت: دشمنان و عوامل استکبار می خواهند دین را از بین ببرند و بی عفتی را در جامعه و دانشگاه های ما همه گیر کنند.
به گزارش ایرنا ؛ حجت الاسلام والمسلمین قریشی ادامه داد: کسانی که در دانشگاه ها ادای روشن فکری در می آورند و به مسئله حجاب بی اهمیتی می کنند باید بدانند که اگر عفت و حجاب در یک جامعه از بین برود، آن جامعه دین و استحکام خود را از دست می دهد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 110814
دیدگاه خود را به ما بگویید.