تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ آبان ۹۶.::. ساعت : ۱:۰۰ ب.ظ

   173 بازدید

سرهنگ اسداله مالکی : در 6 ماهه اول سال جاری جمعا 11 هزار و 746 نفر به مرکز مشاوره آرامش و دواير مشاوره و مددکاری در کلانتری های استان مراجعه و از خدمات مشاوره ای و مددکاری اين مراکز استفاده کردند.

جوان پرس : معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی از مصالحه 83 درصدی پرونده های ارجاعی قضائی در 6 ماهه اول سال جاری به مرکز مشاوره آرامش و دواير مشاوره و مددكاری مستقر در كلانتری های استان خبر داد.

 سرهنگ اسداله مالکی در جمع خبرنگاران گفت: در 6 ماهه اول سال جاری جمعا 11 هزار و 746 نفر به مرکز مشاوره آرامش و دواير مشاوره و مددکاری در کلانتری های استان مراجعه و از خدمات مشاوره ای و مددکاری اين مراکز استفاده کردند.

وی افزود: مراكز مشاوره و مددكاری با هدف ايجاد رابطه نزديك و صميمی بين پليس و مردم، شناسايی ريشه ها و زمينه رفتارهای ناهنجار و بزهكاری ها، تلاش برای از بين بردن بسترهاي بروز معضلات اجتماعی و پيشگيری از آسيب های اجتماعی، آگاه سازی جامعه به منظور افزايش توانايی های مقابله ای و ايجاد فرهنگ مشاوره در بحران هاي زندگی راه اندازی شده است.

سرهنگ مالکی تصریح کرد: بهترين راه ايجاد تعامل مثبت و پايدار با مراجعان، جلب اعتماد و برقراری يك رابطه منطقی بر اساس همدلی و همنوايی با آنان است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی با بيان اينکه دواير مشاوره و مددكاری كلانتری های استان آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره ای براي شهروندان هستند، خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند با مراجعه به مرکز مشاوره و واحدهای مددکاری کلانتری ها در زمينه مسائل تربیتی – تحصيلی- ازدواج – خانوادگی- مددکاری و انتظامی، به طور رايگان و به صورت حضوری و تلفنی خدمات دريافت کنند.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 109292
دیدگاه خود را به ما بگویید.