تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۱.::. ساعت : ۹:۲۰ ق.ظ

   532 بازدید

به گزارش جوان، به دنبال ادغام معاونت‌های سیاسی – اجتماعی و امنیتی – انتظامی استانداری آذربایجان‌غربی،‌ ابراهیم فتح‌الهی با اظهار علاقه‌مندی به ادامه فعالیت‌های علمی و فرهنگی در محیط‌های دانشگاهی با اعلام پایان دوره ماموریت خود در سمت معاونت سیاسی – اجتماعی استانداری آذربایجان‌غربی استعفای خود را تقدیم استاندار آذربایجان‌غربی کرد.

وی پیش از انتصاب به سمت معاون سیاسی اجتماعی استانداری،‌ معاون وزیر آموزش و پرورش در دولت نهم بود که با دعوت وحید جلال‌زاده در دولت دهم به استانداری آذربایجان‌غربی آمد.

با حضور ابراهیم فتح‌الهی در استانداری آذربایجان‌غربی فعالیت‌ها و تلاش‌های گسترده‌ای در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی، دانشگاهی و محیط‌های ورزشی شکل گرفت و چهره بین‌المللی استان بیش از پیش رونق گرفت.

برگزاری اجلاس مشترک اقتصادی با پنج استان مرزی ترکیه، برگزاری اجلاس سه‌جانبه وزرای خارجه ایران، ترکیه و جمهوری آذربایجان در ارومیه و همچنین شکل‌گیری کنگره‌های علمی،‌ فرهنگی و دانشگاهی، برگزاری المپیادهای ورزشی دانشجویان،  مسابقات آسیایی والیبال و بین‌المللی تکواندو و افزایش رفت و آمدهای سیاسی و اقتصادی با کشورهای عراق، ارمنستان، ترکیه،‌ نخجوان در دوره مدیریت وی اتفاق افتاد.

محل جدید ماموریت فتح‌الهی، رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ترکیه خواهد بود./فارس/

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 7093
دیدگاه خود را به ما بگویید.