تاریخ انتشار :دوشنبه ۹ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۵۳ ب.ظ

   657 بازدید

با حکم وزیر کشور رضا حسینی به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی منصوب شد
جوان پرس : با حکم وزیر کشور رضا حسینی به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی منصوب شد

وزیر کشور در حکمی رضا حسینی را به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی منصوب کرد..

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در حکم دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به رضا حسینی آمده است: بنا به پیشنهاد استاندار آذربایجان غربی و با توجه به تائید معاونین توسعه مدیریت و منابع و هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور به موجب این حکم به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی منصوب می شوید .
امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاه های کشوری و لشگری استان و بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.
توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای “مدظله العالی” از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

رضا حسینی، که امروز طی حکمی جایگزین نادر صفرزاده است پیش از این رئیس اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی بود.

?او پیش از این این سمت را در استانهای قزوین و خراسان شمالی نیز دارا بود و سابقه آشنایی محمدمهدی شهریاری با او به دوران مدیریتش در این استان بر می گردد.

?حسینی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی ارشد مدیریت از موسسه عالی آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه ریزی است.

?معاون جدید هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری آذربایجان غربی، پیش از انتصاب به مدیرکلی رئیس امور اداری و تدارکات اداره کل امور اقتصادی آذربایجان غربی، سرممیز مالیاتی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی، معاون اداری و مالی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی و معاون پشتیبانی این اداره کل در سالهای نه چندان دور بود.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 111478
دیدگاه خود را به ما بگویید.