تاریخ انتشار :شنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۴.::. ساعت : ۹:۵۴ ق.ظ

   848 بازدید

یک سایت روسی در مورد حضور کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در تیم زنیت نوشت: او به عنوان یک فوق ستاره به کازان آمد ولی فصل را در حالی به پایان برد که روی نیمکت زنیت نشسته بود.

جوان پرس : به گزارش مشرق، سایت خبری «بیزینس آنلاین» روسیه پس از اتمام سوپر لیگ والیبال این کشور در گزارشی از چند بازیکن بزرگ شاغل در سوپر لیگ نام برده که نتوانسته‌اند توقعات کادر فنی و هوادران تیم‌های خود برآورده کنند.

در بین این بازیکنان بزرگ، ایوان زایتسف، مت اندرسون، دیوید لی، دیمیتری ایلینیخ و سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال و پاسور فصل پیش زنیت کازان به چشم می‌خورد.

بیزینس آنلاین در گزارش خود آورده است: اگر از توقعات و واقعیت صحبت کنیم باید بگوییم سعید معروف خیلی‌ها در روسیه ناامید کرد. او به عنوان یک فوق ستاره به کازان آمد ولی فصل را در حالی به پایان برد که روی نیکمت زنیت نشسته بود. او توانست با تیم زنیت به دو مدال طلای سوپر لیگ روسیه و لیگ قهرمانان اروپا برسد. او اگرچه توانایی‌های بالایی داشت اما در مقابل بازیکنان پرقدرت زنیت  که اساس یازی آنها بر پایه قدرت بدنی است کمی غیر عادی به نظر می‌رسید. حضور او در زمین، قدرت تیم زنیت را در دفاع روی تور کاهش می‌داد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 66664
دیدگاه خود را به ما بگویید.