تاریخ انتشار :یکشنبه ۸ آذر ۹۴.::. ساعت : ۱۰:۲۹ ب.ظ

   957 بازدید

تیم مقاومت فرمانداری مهاباد در حساس ترین دیدار هفته سوم رقابت های لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور 'گرامیداشت ۲۰۰ شهید والیبالیست' در دیداری خانگی توانست تیم عقاب تهران را مغلوب کند.

جوان پرس :  تیم مقاومت فرمانداری مهاباد در حساس ترین دیدار هفته سوم رقابت های لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور ‘گرامیداشت ۲۰۰ شهید والیبالیست’ در دیداری خانگی توانست تیم عقاب تهران را مغلوب کند.

 در دیدارهای عصر چهارشنبه این رقابت ها هشت دیدار در گروه های چهارگانه این مسابقات برگزار شد که در یکی از دیدارهای گروه ۲ تیم مقاومت فرمانداری مهاباد در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی مهاباد میزبان عقاب تهران تیم رده دومی جدول بود.

http://www.mohabad-ag.ir/portals/mohabad-ag.ir/94/_DSC9073.JPG

http://www.mohabad-ag.ir/portals/mohabad-ag.ir/94/_DSC9073.JPG

تیم مقاومت فرمانداری مهاباد در این دیدار که با حضور بیش از دو هزار نفر تماشاگر برگزار شد، توانست در ست های اول، دوم و چهارم با امتیازات ۲۵ بر ۱۷ ، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۱ به برتری برسد و تنها ست سوم را با نتیجه ۲۱ بر ۲۵ به عقاب تهران واگذار کرد.
داور اول و دوم این دیدار به ترتیب بر عهده مهدی نویدی و بهزاد جهانی و ناظر این بازی نیز فرج الله فرج اللهی بود.
این سومین پیروزی متوالی مقاومت فرمانداری مهاباد در این دوره از رقابت ها بود که موجب شد این تیم با کسب هشت امتیاز در صدر جدول این گروه قرار گیرد.
تیم عقاب تهران نیز با وجود این شکست همچنان با سه امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد.
در دیگر دیدار این گروه نیز تیم ملوان تهران میزبان شهرداری جوان ارومیه است.
تیم مقاومت فرمانداری مهاباد در آخرین دیدار دور رفت این رقابت ها ۲۵ آذرماه میهمان تیم ملوان تهران خواهد بود.

رقابت های لیگ دسته یک کشور با حضور ۱۹ تیم در چهار گروه از ۲۷ آبان ماه آغاز شده و دور رفت آن روز چهارشنبه ۲۵ آذر ماه به پایان می رسد.تیم مقاومت فرمانداری مهاباد در گروه ۲ این رقابت ها با تیم های شهرداری جوان ارومیه، عقاب تهران، حمل و نقل سراسری سرمست کرمانشاه و ملوان تهران هم گروه است.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 80241
دیدگاه خود را به ما بگویید.