تاریخ انتشار :دوشنبه ۹ بهمن ۹۶.::. ساعت : ۱۰:۲۵ ق.ظ

   173 بازدید

فرمانده هنگ مرزی سلماس از اهدای 100 دست البسه گرم به کودکان مرزنشین روستاهای مرزی این شهرستان توسط خیرین مرزبانی این شهرستان خبر داد .

جوان پرس : فرمانده هنگ مرزی سلماس از اهدای 100 دست البسه گرم به کودکان مرزنشین روستاهای مرزی این شهرستان توسط خیرین مرزبانی این شهرستان خبر داد .

سرهنگ جواد جعفری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی, درخصوص اقدامات فرهنگی و حمایتی مرزبانی شهرستان سلماس در مناطق مرزی این شهرستان گفت: زندگی در مناطق مرزی سختی ها و مشکلات خاص خود را دارد و مجموعه نیروهای هنگ مرزی در سلماس علاوه بر تامین امنیت مرزهای شهرستان در راستای حل مشکلات معیشتی و رفاهی مردم مرزنشین نیز اقدامات خوبی انجام داده اند .

جعفری با اشاره به نوعدوستی و رسیدگی به مشکلات مرزنشینان بعنوان اولویت اصلی هنگ مرزی سلماس, افزود: در همین راستا مرزبانان هنگ مرزی سلماس برای اولین بار در قالب خیرین مرزبان اقدام به تهیه و توزیع 100 دست البسه گرم زمستانه میان کودکان و دانش اموزان سه روستای محروم مرزی این شهرستان کردند.

وی باتاکید بر هموار کردن راه تحصیل دانش اموزان مرزنشین بعنوان یکی از وظایف شیرین مرزبانان هنگ مرزی خاطرنشان کرد: این تعداد البسه گرم با حضور هیئت رییسه و روحانیون هنگ مرزی و نیز ریش سفیدان مرزنشین در مدارس این سه روستای مرزی توزیع شد .

فرمانده هنگ مرزی سلماس با اشاره به نقش مرزنشینان در تامین امنیت پایدار کشور خاطرنشان کرد: کشوری به پهناوری ایران و مرزهایی با این گستردگی، به خودی خود نمی تواند امن باشد و امنیت امروز مرزهای کشورمان با توجه به بی ثباتی و درگیری ها و ناامنی هایی که پیرامون کشور ما است، همه وهمه مرهون با هم بودن و در کنار هم بودن مرزبانان و مرزنشینان غیور کشور  است که دست در دست هم از کیان ایران اسلامی دفاع  وصیانت  می کنند

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 111464
یک دیدگاه

  1. اورموی مسلمان گفت:

    دست مریزاد دلاور، ولی به پدران این کودکان کار و اشتغال ثابت بدهند(دولت) بهتر از صدقه و نذر من و شماها خواهد بود ،فرزند پدر شاغل با کار شرافتمند و ثابت نیازی به ترحم و صدقه در زیر چتر پدر توانمند خود نخواهد داشت. گدا پروری تا کی؟؟؟!!!یاا…یامحمد(ص)

دیدگاه خود را به ما بگویید.