تاریخ انتشار :دوشنبه 28 آوریل 14.::. ساعت : 4:30 ب.ظ

   202 بازدید

81102575-5593665

 مرتضي فرامرزي فرماندار شهرستان نقده مهم ترين نيازهاي عمراني اين شهر را اعلام كرد.

 جوان پرس : فرماندار نقده گفت: تکمیل سریع و بهره‌برداری از ایستگاه قطار در این شهر مهم ترین نیاز مردم در حوزه پروژه های عمرانی به شمار می رود.

 مرتضی فرامرزی در گفت وگو با  تسنیم اظهار کرد: مهم ترین نیازمندی های شهر نقده در حوزه عمرانی توسعه حمل و نقل بوده و با توجه به نبود جاده‌های کنار گذر در شهرهای نقده و محمدیار چندین سال است که کلیه ترددها توسط ماشین های سنگین جهت دسترسی به کشور عراق و بازارچه مرزی پیرانشهر صورت می گیرد.

فرامرزی افزود: مطالعات حمل و نقل امکان نظامی داخل شهر به اتمام رسیده و در صورت تامین اعتبار و خروج انها از شهر بخشی از مشکلات مردم و شهرداری ها رفع می شود.

وی بیان کرد: تکمیل سریع و بهره برداری از ایستگاه راه آهن از دیگر نیازمندی های مهم و مورد انتظار مردم نقده است که امیدواریم با بهره برداری از آن تردد مردم این شهرستان به دیگر نقاط کشور تسهیل شود.

فرماندار نقده تصریح کرد: از دیگر نیازهای مهم شهر در حوزه عمرانی این شهر با توجه به ناتوانی مالی شهرداری های کمک دولت برای بهبود و ساماندهی معابر شهری است و بر این اساس کمک به احداث دو پل بر روی رودخانه گدارچای که به صورت نیمه تمام باقی مانده یک ضرورت است.

وی گفت: تامین اعتبار و اجرای تقاطع غیر هم سطح در سه راهی حیدر آباد، اجرای پل های روگذر و زیر گذر در تقاطع روستاهای مسیرهای بین شهری از دیگر نیازمندی های حوزه عمرانی نقده به شمار می رود.

Print Friendly
کدخبر : 35957
دیدگاه خود را به ما بگویید.