تاریخ انتشار :چهار شنبه 21 نوامبر 12.::. ساعت : 3:29 ب.ظ

   231 بازدید

كاوه موسوي

کاوه موسوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط آمادگی اش اظهار داشت: در ارومیه تمریناتم را پیگیری می کنم، اما هنوز در آمادگی خوبی به سر نمی برم. پس از المپیک تمرینات مان به دلیل اینکه مسابقه خاصی نبوده، کمتر شده است و این موضوع هم طبیعی است.

 وی در پاسخ به این سوال که آیا در مسابقات دوومیدانی غرب آسیا شرکت می کند، یا خیر، گفت: اگر فدراسیون اعلام کند که باید شرکت کنم، این کار را انجام می دهم و در غیر این صورت تمریناتم را ادامه می دهم. خودم علاقمندم که به این مسابقات اعزام شوم و پس از المپیک محکی بخورم، اما تصمیم گیرنده نهایی فدراسیون است.

 دوومیدانی کار المپیکی ایران در پاسخ به این سوال که آیا مشکلات مالی اش پس از المپیک برطرف شد یا خیر، گفت: خیر. برای اینکه شغلی بدهند چندین بار نامه نگاری شده است و هر بار هم مسئولان استان آذریابجان غربی به یکدیگر پاس می دهند. اداره کل ورزش به استانداری و استانداری به جای دیگر نامه ها در حال رفت و آمد است.استاندار آذربایجان غربی قدرت بیان خوبی دارد، اما در عمل ضعیف است.

 موسوی ادامه داد: چند روز پیش همایش پیاده روی بود، اما متاسفانه هیچ دعوتی از ورزشکار المپیکی نکردند. تنها کسی که در چند وقت گذشته حمایت کرده است، فرماندار بود و قول داده است که شرایط کارم را فراهم کند.

 وی با اشاره به قانونمندی پرداخت حقوق دوومیدانی کاران گفت: این قانون باید زودتر اجرا می شد، چون هر ورزشکاری بر اساس کاری که می کند، حقوق می گیرد. با این کار عدالت رعایت شده است. در دوره ریاست قبلی حقوق ها پرداخت می شد، اما قانونمند نبود و با اتفاقی که افتاده است، حق به حق دار می رسد.

 ملی پوش دوومیدانی کشورمان در پاسخ به این سوال که وضعیت مربی اش به کجا رسید و آیا برای تمرین به روسیه اعزام می شود یا خیر خاطرنشان کرد: چند روز پیش با مربی ام صحبت کردم و او گفت که برای نتیجه گرفتن در مسابقات قهرمانی جهان در سال آینده باید از همین امروز آغاز کنم. با مشکلاتی که در بحث دلار وجود دارد، منتظر تصمیم فدراسیون دوومیدانی هستم و آنها باید تصمیم بگیرند.

 وی ادامه داد: پدرم رکورد دار پرتاب چکش ایران است و یکی از مربیان خوب ایران محسوب می شود، اما باید در جایی تمرین کنم که چند ورزشکار دیگر هم که بالای 75 متر پرتاب می کنند حضور داشته باشند تا انگیزه ام بالا برود.

Print Friendly
کدخبر : 9689
دیدگاه خود را به ما بگویید.