تاریخ انتشار :چهار شنبه 22 آوریل 15.::. ساعت : 9:00 ب.ظ

   2349 بازدید

بهزیستی
مديركل سابق بازرسي و ارزيابي به شكايات استانداري آذربايجان غربي رئیس جدید مرکز علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی استان شد.

جوان پرس : در مراسمی با حضورمعاون توسعه مدیریت و منابع، موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی کشور،مدیرکل بهزیستی و مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان، مراسم تودیع و معارفه رئیس مرکز علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی آذربایجان غربی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ؛ مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی در این مراسم با اشاره به اینکه این مرکز به عنوان پشتوانه علمی فعالیتهای بهزیستی از سال ۸۷ با ۸۰ نفر دانشجو کار خود را در استان آغاز کرد گفت: این مرکز با حمایتهای بهزیستی کشور و دانشگاه جامع علمی کاربردی توانسته امروز به جایگاه ارزشمندی دست یابد.

راضیه خدادوست افزود: تنوع فعالیتی در بهزیستی ایجاب می کرد یک مرکز علمی به مظور ارتقاء سطح علمی کارکنان راه اندازی شود و با وجود این مرکز شاهد تحقق این امر به شکل مطلوب هستیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر این مرکز با ۸۰۰ نفر دانشجو و ۹۵ استاد و ۱۲۰۰ فارغ التحصیل از مراکز مهم علمی کاربردی استان به شمار می رود تصریح کرد: حضور این مرکز در کنار بهزیستی به منظور تامین پشتوانه های علمی این نهاد حق بهزیستی است.

خدادوست با تقدیر از فعالیتهای دکتر مطلبی رئیس سابق این مرکز افزود: با مدیریت خوب دکتر مطلبی و کارکنان این مرکز شاهدیم که از سایر نهادها نیز جهت تحصیل به این مرکز مراجعه می کنند.

 بی توجهی به نیاز بازار کار در آموزش های دانشگاهی

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی نیز در سخنانی ضمن تاکید بر نقش دانشگاه در پرورش نیروهایی خلاق و کاربلد اظهار کرد: متاسفانه امروز شاهدیم که آموزش های دانشگاهی با نیاز بازار کار تناسب ندارد و خیل عظیم بیکاران تحصیل کرده نشان از این واقعیت تلخ دارد.

رضا نقی زاده مرکز علمی کاربردی بهزیستی را از مراکز مهم اشتغال زایی دانست و گفت: این دانشگاه را به عنوان یک دانشگاه کارآفرین می شناسیم.

تلاش برای رفع مشکلات ساختاری مراکز علمی کاربردی بهزیستی

معاون توسعه مدیریت و منابع، موسسه آموزش عالی علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی کشور نیز در سخنانی با اشاره به نقش این مراکز در تربیت نیروهایی با مهارت اظهار کرد: حل مشکلات و موانع ساختاری مراکز علمی کاربردی بهزیستی از اولویتهای اصلی به شمار می رود.

ابراهیم صارمی با تاکید بر اینکه باید تمرکز اصلی این مراکز بر روی رشته های مرتبط با فعالیتهای بهزیستی باشد گفت: شرایط امروز جامعه در خصوص جمعیت زیاد بیکاران تحصیل کرده ایجاب می کند تا سمت و سوی آموزشها به سمت آموزشهای کاربردی باشد.

وی مرکز علمی کاربردی بهزیستی آذربایجان غربی را از بهترین مراکز کشور در زمینه نیروی انسانی و زیرساختهای آموزشی دانست.

دکتر مهرداد مطلبی رئیس سابق و نادر سلامت رئیس جدید مرکز علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی آذربایجان غربی نیز در ادامه به ایراد سخن پرداختند.

در پایان نیز با تقدیر از تلاشهای دکتر مهرداد مطلبی ، حکم نادر سلامت قره قشلاق به عنوان رئیس جدید مرکز به وی اهدا شد.

لازم به ذکر نادر سلامت که مدت ها پیش در سمت بازرس پست بانک ایران منصوب شده بود پیش از این مدیرکل بازرسی و ارزیابی به شکایات استانداری آذربایجان غربی بود.

Print Friendly
کدخبر : 65561
10 دیدگاه

 1. همشری says:

  سلام به نظرتون این اقای سلامت هم چون دیگر مدیران ب. توان از هم روستاییان اقای سعادت نیست

 2. علی says:

  با کدام جایگاه وفعالیت علمی ودانشگاهی ایشان به این سمت منصوب شدند.تنهاعملکرد ایشان فعالیت در رکاب حامیان دولت احمدی نژاد بوده است.

 3. همشهری says:

  با احترام جناب آقای مهندس سلامت تبریک میگم لیاقتت بالاتر ازیناست

 4. همشهری says:

  با سلام جناب مهندس سلامت تبریک میگم لیاقتت بالاتر از ایناست

  واقعا مدیر نمونه ای

 5. همشهری says:

  باسلام جناب دکتر سلامت انتصاب بجا وشایسته جنابعالی رو تبریک میگویم

 6. همشهری says:

  مدیر توانمند وحامی محرومان

 7. احسانی says:

  توان علمی و مدیریتی ایشان بالا می باشد و در عمل مدیری نمونه در جهت حمایت از محرومان می باشند.امیدوارم در سطوح مدیریتی بالاتر که واقعاًجایگاه ایشان است قرار بگیرند.

 8. ناشناس says:

  با کدام جایگاه و فعالیت علمی و با کدام سطح تحصیلات دانشگاهی به این مقام منصوب شدید؟؟؟ عاااااایاااا؟؟؟

 9. زهره، زینالزاده- says:

  باسلام، اقای دکتر سلامت انتصاب این مقام که به حق لایق وشایسته کسی جز جنابعالی نبوده ونخواهد بود، تبریک عرض می کنم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.