تاریخ انتشار :سه شنبه ۵ دی ۹۶.::. ساعت : ۳:۴۶ ب.ظ

   390 بازدید

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای خطاب به استاندار آذربایجان غربی نوشت: مشكلات شهرستان بوكان آنقدر وسيع و عميق است كه رفع مشكل تيم فوتبال سردار در اولويت هاى چندم ما قرار داشت.

جوان پرس : نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای خطاب به استاندار آذربایجان غربی نوشت: مشكلات شهرستان بوكان آنقدر وسيع و عميق است كه رفع مشكل تيم فوتبال سردار در اولويت هاى چندم ما قرار داشت.

 نامه دكتر عثمانى به استاندار آذربـايجان غربى در خصـوص رفـع مشكلات سردار به شرح زیر است:

برادر گرامى جناب آقاى شهريارى

استاندار محترم استان آذربايجان غربى

باسلام و احترام؛ به استحضار عالى مى رساند مشكلات شهرستان بوكان آنقدر وسيع و عميق است كه در ملاقات هاىيي كه خدمتتان داشتيم، به اين مشكلات پرداخته شد و رفع مشكل تيم فوتبال سردار در اولويت هاى چندم  ما قرار داشت اما اكنون كه همت فرموده ايد و به رفع مشكل تيم فوتبال شهردارى اروميه همت گمارده ايد، انتظار مى رود تيم فوتبال سردار نيز همانند تيم مذكور مورد عنايت قرار گيرد. تيم فوتبال سردار دهها برابر تيم فوتبال شهردارى اروميه طرفدار و تماشاچى دارد و اگر تيم اروميه يك حامى اسمى و رسمى بنام شهردارى دارد، تيم فوتبال سردار بوكان  هيچ حامى اسمى و رسمى نيز ندارد و تابحال نيز با كمك مردم و تلاش هيأت مديره به بازى هاى ليگ ادامه داده است. انتظار مى رود به همان مقدار كه به تيم شهردارى اروميه بحق مساعدت مالى مى فرماييد،  به تيم سردار بوكان نيز كه تيم محبوب مردم منطقه است، مساعدت فرموده تا اين تيم نيز همچنان در جنوب استان نشاط آفرين باشد. از بذل توجه و عنايت ويژه اى كه مى فرماييد كمال امتنان را دارد.

محمدقسيم عثمانى

نماينده مردم فرهيخته بوكان

لازم به توضیح است ؛ روز دوشنبه (4 دیماه) یحیی بهاری سرپرست تیم فوتبال شهرداری اعلام کرد: با موافقت و حمایت استاندار آذربایجان غربی تیم فوتبال شهرداری ارومیه که با انصراف این شهرداری از ادامه حمایت از این تیم با بلاتکلیفی روبه رو شده بود از این پس با عنوان تیم فوتبال شهید باکری به مصاف رقیبان خود خواهد رفت .

به گزارش زریان ؛ انتشار این خبر اعتراض برخی از هواداران سردار بوکان دیگر تیم آذربایجان غربی در لیگ دسته دو کشور را به همراه داشت. هواداران این تیم به نادیده گرفتن سردار بوکان از سوی استاندار به شدت معترض بودند و شب دوشنبه به صفحه شخصی شهریاری در اینتستاگرام هجوم برده و در عرض چند ساعت یش از 300 کامنت را در این صفحه نوشتن و خواستار حمایت استاندار از تیم سردار شدند که روز به روز در باتلاق بحران مالی بیشتر فرو می رود.

به دنبال این اعتراضات استاندار آذربایجان غربی اطلاعیه ای را منتشر کرد و نوشت : مسئولان محترم تیم “سردار بوکان” و یا هر تیم دیگری که در سطح اول لیگ های برتر کشور به رقابت مشغولند تاکنون درخواستی از بنده نداشتند که در این صورت،با نگاه حمایت از ورزش استان بدون در نظر گرفتن مسائل مختلف به درخواست‌شان رسیدگی می‌شد.

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 110510
دیدگاه خود را به ما بگویید.