تاریخ انتشار :دوشنبه 19 آگوست 13.::. ساعت : 8:43 ق.ظ

   726 بازدید

80744902-4571562

پیمان رضایی با گلایه از هیات والیبال استان در همکاری کمرنگ با تیم والیبال شهرداری ارومیه ، از همکاری فدراسیون و هیات والیبال ارومیه نیز تقدیر و تشکر نمود و چشم انداز کسب یکی از سکو های قهرمانی سوپر لیگ والیبال سال جاری کشور را برای تیمش ترسیم کرده و نوید داد .

جوان پرس : سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه در خصوص عملکرد خود در بازه زمانی یک ماه و نیم که این باشگاه را تحویل گرفته و برنامه های آتی آن اظهار داشت: سایر باشگاه های تراز اول کشور از اواخر سال گذشته یعنی از حوالی پایان فصل گذشته لیگ ، نسبت به انجام تغییرات و تکمیل نمودن کادر فنی ، اداری و جذب بازیکن خود نموده اند ولی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه این فعالیتها را طی کمتر از دو ماه آغاز کرده و به فضل الهی و با حمایتهای بی دریغ جناب آقای محمدحضرت پور شهردار محترم ارومیه و شورای محترم اسلامی شهر ، توانسته چهار چوب فنی و اصولی بسیار قوی برای این تیم طراحی و به کارگیری نماید .

 

http://photoaman.com/images/photos/590/201012261139394.jpg

 پیمان رضایی به خبرنگار ورزشی عصرایران گفت : از همان ساعات اولیه دهم تیرماه سال جاری که سکان هدایت باشگاه توسط مدیر عامل محترم سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و جناب آقای شهردار به اینجانب سپرده شد -که نشان از حسن نیت و داشتن رویکرد جوان مداری در حوزه مدیریتی ایشان می باشد- برای جبران زمان چند ماهه از دست رفته به صورت کاملا عملیاتی با برگزاری و تشکیل جلسات متعدد شبانه روزی با طراحی ساختار و اصولی صحیح و فنی و بهره گیری و مشورت با کارشناسان و متخصصان رشته ورزشی والیبال ، شاخص هایی برای انتخاب سر مربی و کادر اداری باشگاه تعیین نمودیم و با انجام مذاکره با هفت نفر از سر مربی های شاخص و مطرح والیبال استان و کشور ، نسبت به بررسی و آنالیز سوابق کاری و رزومه و کارنامه مربی گری ایشان طی سنوات گذشته و مطالعه دقیق و کارشناسی برنامه ای که برایمان ارائه نموده بودند ، به این جمع بندی رسیدیم که جناب ابراهیم وطن پرست که علاوه بر داشتن معیار های مذکور ، از امتیاز بومی بودن نیز برخوردارند ، بهترین گزینه برای سمت سر مربی گری تیم والیبال باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه می باشند.

سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه  افزود : با توجه به از دست رفتن قریب به پنج ماه از آغاز زمان نقل و انتقال بازیکنان ، به لطف الهی و حمایتهای شهردار محترم ، جلسات متعددی در استان و حتی در فدراسیون والیبال برگزار نمودیم و نهایتا توانستیم یک تیم فنی ، یکدست ، یکنواخت و قدرتمند که در شان پایتخت والیبال ایران باشد جذب و راه اندازی نماییم .

پیمان رضایی در خصوص کادر فنی تیم والیبال شهرداری ارومیه اظهار داشت : دو نفر از دستیاران آقای بلاسکو به عنوان آنالیزور و آقای محمدی راد را به عنوان مربی تمرین دهنده تیم جذب نمودیم که از اوایل شهریور ماه تمرینات تیم را آغاز خواهند کرد و گفتنی است که فقط یک بازیکن خارجی به نام ولادو پتکویچ را که پاسور تیم ملی کشور صربستان و در فصل گذشته نیز پاسور تیم کاله بود و با آن تیم قهرمان ایران و آسیا نیز شده بود بکار گیری نمودیم .

وی با اشاره به اینکه در فصل گذشته، تیم والیبال شهرداری ارومیه جایگاه پنجم سوپر لیگ را به خود اختصاص داد، به همین سبب بسیاری از بازیکنان حرفه ای و ملی پوش و کادر فنی خود را از دست داد ولی به فضل الهی و حمایتهای بی دریغ شهردار محترم ارومیه توانستیم یک تیم قوی و فنی به کارگیری نماییم و اصولا در چنین فعالیتهایی می بایست ثبات مدیریتی وجود داشته باشد تا طراحی تیم برای فصلهای بعدی با مشکل و تاخیر مواجه نشود

رضایی خاطر نشان کرد در صدد آن هستیم که در فصل های آتی ، بتوانیم از صفر تا صد تیم را از نیرو های بومی به کارگیری نماییم و هم اکنون نیز از پانزده بازیکن جذب شده ، 9 نفر آن از اهالی ارومیه می باشند .

سرپرست  باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه با ذکر اسامی بازیکنان تیم ، ترکیب ایشان را به ترتیب ذیل اعلام کرد : ولادو پتکویچ  پاسور اول ، وحید سید عباسی پاسور دوم ، در پست قدرتی، آقایان رحمان داوودی ، پویا فیاضی ، میلاد عبادی پور و امیر برزگر  به کارگیری شدند و در پست سرعتی آقایان حامد رضایی و سعید مصطفی وند و علی رشیدی و در پست لی برو نیز آقایان عبد الرضا علیزاده و ایرج میکائیل زاده و در پست پشت خط زن آقای فرهاد پیروت (که هم اکنون در اردوی تیم ملی می باشند )و آقای میکائیل تاجر خواهند بود . به انضمام اینکه آقای ساسان خداپرست و ابراهیم قادر به عنوان کمک مربی ، آقای  رحمان محمدی راد به عنوان تمرین دهنده و آقای نوید مشبحری به عنوان آنالیزور به کارگیری شده و نهایتا آقای ملا احمدی به عنوان مشاور عالی باشگاه انجام وظیفه خواهند نمود .

پیمان رضایی با گلایه از هیات والیبال استان در همکاری کمرنگ با تیم والیبال شهرداری ارومیه ، از همکاری فدراسیون و هیات والیبال ارومیه نیز تقدیر و تشکر نمود و چشم انداز کسب یکی از سکو های قهرمانی سوپر لیگ والیبال سال جاری کشور را برای تیمش ترسیم کرده و نوید داد .

Print Friendly
کدخبر : 22585
4 دیدگاه

 1. سجاد کریمی طرفدار والیبال says:

  آقای رضایی مثل اینکه یادشون رفته وظایف رو
  تیم ماله شهرستانه ارومیه هستش و وظیفه همکاری رو هم هیئت والیبال ارومیه به عهده داره و خودشونم گفتن که هیئت ارومیه همکاری خوبی داشته
  و هیئت استان در صورت وجود هیئت ارومیه نیازی به دخالت نمی بینه
  پس نتیجتا اعتراض ایشان کاملا غیر منطقی به نظر میرسه
  با تشکر و ارزوی موفقیت ایشان و تیم شهرداری ارومیه

 2. Many thanks for an amazing publish, may read your particular others posts. thank you your thinking on this, I soon became a lttle bit made an impact to by this article. Thanks again! You earn a good time. Has wonderful data here. I believe if more people thought of it doing this, they’d possess a better time period receive the hold ofing the matter.

 3. courir says:

  great blog! the information you provide is quiet helpful, why i was not able to find it earlier. anyways i’ve subscribed to your feeds, keep the good work up.

دیدگاه خود را به ما بگویید.