تاریخ انتشار :شنبه 7 نوامبر 15.::. ساعت : 1:19 ب.ظ

   479 بازدید

نتایج
تاریخ و محل بررسی مدارک و برگزاری مصاحبه، از طریق سایت آموزش و پرورش به اطلاع معرفی شدگان می‌رسد.
جوان پرس : مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه نتیجه اولیه آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش از امروز از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org خبر داد.
 حسین توکلی کارنامه نتیجه اولیه آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش سال ۹۴ برای کلیه داوطلبان شرکت کننده یا به عبارت دیگر حاضرین در جلسه، بعد از ظهر امروز شنبه ۱۶ آبان ماه روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: بر اساس ضوابط، شرایط و حدنصاب تعیین شده توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و وزارت آموزش و پرورش، داوطلبانی که حد نصاب نمره علمی تعیین شده را کسب کرده باشند و در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون مذکور قرار گرفته باشند ضرورت دارد به منظور شرکت در مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش برابر برنامه زمانی مربوطه که اعلام می‌شود اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: تاریخ و محل بررسی مدارک و برگزاری مصاحبه، از طریق سایت آموزش و پرورش به اطلاع معرفی شدگان می‌رسد.

توکلی در ادامه با بیان اینکه ۱۷۸ هزار و ۵۳ نفر در آزمون مذکور ثبت نام کرده‌اند افزود: از این تعداد ۱۰۰ هزار و ۱۲۴ نفر زن و ۷۷ هزار و ۹۲۹ نفر مرد بودند.

این آزمون در صبح جمعه ۲۷ شهریور ماه در ۶۲ شهرستان کشور و حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار شد و از ۱۷۸ هزار و ۵۳ داوطلب ثبت نام کننده ۱۴۶ هزار و ۶۱۸ نفر در جلسه حاضر بودند که از این تعداد ۸۳ هزار و ۷۵ نفر زن و ۶۳ هزار و ۵۴۳ نفر مرد بودند.

دوره یک ساله در دانشگاه فرهنگیان

به گزارش ایبسنا ؛ محمد فاضل مشاور وزیر آموزش و پرورش نیز درباره روند گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش، به مهر گفت: پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش توسط سازمان سنجش و آموزش کشور، گزینش پذیرفته شدگان آغاز می شود.

وی افزود: پذیرفته شدگان پس از مصاحبه و گزینش باید یک دوره یک ساله را در دانشگاه فرهنگیان بگذرانند.

مشاور وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: در زمان مصاحبه معمولا بیشتر از ۱.۵ برابر ظرفیت اعلام شده برای استخدام انتخاب می شوند تا مراحل مصاحبه و گزینش را طی کنند.

مدیرکل دفتر وزارتی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: پذیرفته شدگان نگران گزینش و مصاحبه نباشند و مشکلی در این باره پیش نخواهد آمد.

وی درباره استخدام افرادی که سهمیه شاهد و ایثارگر دارند و در آزمون شرکت نکرده اند، گفت: همه کسانی که قرار است قبول شوند مراحل قانونی استخدام را طی می کنند و در دانشگاه فرهنگیان دوره های حرفه ای معلم را می گذرانند.

فاضل بیان کرد: پذیرفته شدگان پس از طی دوره های آموزشی اگر توانمندی های لازم را کسب کرده باشند از سال دیگر جذب وزارت آموزش و پرورش می شوند.

Print Friendly
کدخبر : 78917
دیدگاه خود را به ما بگویید.