تاریخ انتشار :شنبه ۱۶ دی ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۰۰ ق.ظ

   185 بازدید

جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس سفر معاون وزیر بهداشت را به این شهرستان مثبت ارزیابی کرد.

جوان پرس : جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس سفر معاون وزیر بهداشت را به این شهرستان مثبت ارزیابی کرد. محمودزاده در خصوص نتایج و گزارش سفر معاون وزیر بهداشت و درمان از این شهرستان خاطرنشان ساخت : درمان وزیر بهداشت از بخش های مختلف بیمارستان مهاباد که بیمارستانی قدیمی و فرسوده ای است دیدن کرد و قول دادند بخش اورژانس را که در حال گسترش است تامین اعتبار کنند و همچنین کلینیک ویژه و بخش غربالگری سرطان که نیاز به تجهزات دارد قبل از شروع سال ٩٧ تجهیزات آنها تامین گردد.

نماینده مردم مهاباد در مجلس افزود: مشکلاتی نیز در بخش اکسیژن ساز و تاسیسات بیمارستان وجود دارد که در همین جا قول تامین اعتبار برای تعمیر و بازسازی آن را گرفتیم و سه دستگاه آمبولانس نیز برای مهاباد در نظر گرفته شد که به زودی به ناوگان آمبولانس اضافه خواهد شد.

محمودزاده تاکید کرد : هفته گذشته با حضور وزیر کار بیمارستان ٩٦ تختخوابی تامین اجتماعی مهاباد کلنگ زنی شد، از طرفی بیمارستان ١٠٠ تختخوابی در جدول ٢٠ بودجه سال ٩٧ داریم که با پیگیری هایی انجام شده از طریق وزیر بهداشت تلاش ما این است که آن را به ٣٥٠ تختخوابی جایگزین ارتقا دهیم.

او در خاتمه بیان کرد : امیدواریم با ساخت دو بیمارستان جدید، تعمیر و بازسازی بیمارستان قدیمی مهاباد و بهره برداری از کلینیک تخصصی و غربالگری سرطان بتوانیم وضعیت بهداشتی شهرستان مهاباد را ارتقا دهیم/ هاژه

Print Friendly, PDF & Email
کدخبر : 110826
دیدگاه خود را به ما بگویید.