تاریخ انتشار :چهار شنبه 27 آگوست 14.::. ساعت : 5:11 ب.ظ

   822 بازدید

01589

رضا نقی زاده سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی شد.

جوان پرس :  طی حکمی از سوی دکتر فیروز آبادی قائم مقام وزیر تعاون،کارو رفاه اجتماعی ؛ رضا نقی زاده به سمت سرپرست اداره کل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی منصوب شد

متن  حکم به شرح زیر می باشد : با عنایت به تعهد و تجارب جنابعالی ضمن حفظ پست سازمانی به موجب این ابلاغ تا انتصاب مدیر کل ، به عنوان سرپرست اداره کل تعاون ،کارو رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی منصوب می شوید.امید است با اتکال به خداوند منان و با هماهنگی مسئولین استان و مدیران واحد های ذیربط در انجام وظایف  محوله موفق باشید.

 

 

لازم به ذکر است در حالی سرپرست جدید این اداره منصوب می شود که مدیر فعلی آن ” احمد دهقان ” حدود 6 ماه قبل ” – متن خبر –  سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی منصوب شد ” با حکم سرپرست سکان هدایت اداره حساس تعاون ، کار و رفاه اجتماعی را بر عهده گرفت و این در حالیست که  روند انتخاب و انتصاب مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی هم یکی از مسیرهای پرچالش خود را می گذراند و اختلاف بین نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ، وزارت متبوع و مسوولان استانی باعث شد تا وزارتخانه که خود مقصر اصلی این نابسامانی است ؛ رضا نقی زاده را که سابقا در کسوت رییس یکی از واحدهای اداره کار سابق ، مسوول حراست ٰ، معاونت اداره کل مشغول به کار بود و با فشارهای سیاسی یکی از نمایندگان مردم ارومیه در مجلس و بعد از دوندگی زیاد در پست سرپرست تا انتخاب مدیرکل منصوب نماید.

امیدواریم شخص استاندار آذربایجان غربی ، نمایندگان مردم در مجلس و در راس آنها وزارت کار طوری حرکت کنند تا این اداره بیش از این لطمه نبیند و جامعه کارگری، تعاونی و تولیدی استان که دچار مشکلات عدیده ای شده انداز سرگردانی محض نجات یابد.

Print Friendly
کدخبر : 46308
29 دیدگاه

 1. فرامرز says:

  با عرض تبریک به انتخاب بجا و شایشته مهندس نقی زاده در سمت سرپرست اداره کار و تعاون آذر بایجان غربی و تشکر از وزیر محترم کار و تعاون جناب اقای ربیعی با این انتخابش یک زمینه نشاط و ارامش برای دو قشر مولد کار و تولید ( کار فرما و کار گر ) در سطح استان هدیه نمود و امید واریم با حمایت مسئولین استانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از این فرد با تعهد و با تجربه آروزوی دیرینه مردم شریف ارومیه به خواسته های دیرینه و بخواب رفته مجددا” احیا شود این بهترین هدیه ای بود که وزیر محترم کار و تعاون به جامعه کار فرمایی و کارگری ارومیه هدیه نمود سپاس از دولت تدبیر و امید

 2. دوست says:

  نقی زاده در دوره های دو مدیر قبل مدير موفقي نبوده است و عزل شده و از مسئولیت برکتار شده و در انتخابات ۸۸ رییس ستاد کارگری احمدی نژاد بوده اقای دولت تدبیر و امید مگه قحط الرجاله…

 3. ناشناس says:

  جناب آقاي نقي زاده هر چند آدم شريفي هستند ولي در دوره های دو مدیر قبل موفق نبوده و در انتخابات 88 رییس ستاد کارگری احمدی نژاد بوده .
  بر دولت تدبیر و امید که قحط الرجاله

 4. ناشناس says:

  [جناب آقا اقای مهندس نقی زاده یک فرد مومن و کوشا و بعلت پشتکاری اش و همت درست کاریش در دوره های قبل از سمت خود استعفا داد چون نمی توانست با یک عده دو رو و دروغگو که حاضرند به خاطر پست و مقام پا بر روی خانواده خویش هم بگزارند این شخص چنین فردی هرگز نبوده و هرگز بخاطر پست خویش پا بر روی خواسته های به حق مردم نزاشت و ایشان بخاطر حق عموم تسلیم وعده های سکوت مدیران قبلی نشد و تا اینکه جایگاه والای خویش را با توکل به خدا و با درایت مسئولین نظام پیدا کرد و با این انتصاب هم کارفرمایان و هم کارگران خوشحالند

 5. کارمند سازمان says:

  جواب به ناشناس.شما یا آقای نقی زلده را نمی شناسید ویا از افرادی هستید که با انتصاب مدیران دلسوز و ولایت مدار مشکل دارید.اول مشکل خود را برطرف فرمایید

 6. ک says:

  با احترام مراتب تقدیر و تشکر را از انتصاب شایسته آقای رضا نقی زاده ابراز نموده و از مسئولین امرکمال تشکر را دارم.

 7. جواب به ناشناس :خصومت با آقای نقی زاده ظلم به جامعه ی کارگری وبی انصافی به مسئولین باوجدان است.

 8. آقای ناشناس من فکر میکنم شما هم یکی از زخم خوردگان عدالت نقی زاده هستید.چون استراتژی کاری نقی زاده شبیه عدالت امیرالمومنین بوده وعمر وعاص ها و معاویه ها مخالف او هستند.چون از قدرت ذولفقار علی میترسند.

 9. دوست واقعی says:

  ناشناس که ناشناسه تو کی هستی که اسم هرچی دوسته سیاه کردی.تو چه جور دوستی هستی که از در رفاقت نه از راه شانتاژ وارد حریم دوستی شدی.البته به کسی نگی ها.من فهمیدم هردو نفر یکیه.دوست ناشناس یعنی دشمن پنهان.به آینه نگاه کنی خودت رو بهتر میبینی.

 10. دوست واقعی says:

  راستی یادم رفت از مدیر سایت خواهش کنم تیتر رو از نقی زاده جای دهقان را گرفت به (نقی زاده به مسند مدیریت تکیه زد)تغییر بده.چون اشتباهی رخ داده بود که چند ماهی سر جای خودش نبود.راسته که گفتند:تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف مگر اسباب بزرگی همه آماده کنی.

 11. مهدی says:

  باعرض سلام .
  تبریک به دولت تدبیر و امید که با شناخت کامل و آگاهی و دوراندیشی خود فردی با تجربه ,کاردان ,کارشناس وباایمان راکه سالهاست خانه نشین بوده جهت استفاده و سر و سامان دادن به جامعه کار فرمائی و کارگری استان انتخاب نموده اند . موفقیت جناب آقای مهندس رضا نقی زاده در سمت جدید شان را از خداوند تبارک و تعالی خواستاریم . که اینشااله
  با موفقیت جناب آقای نقی زاده اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی بعد از چندین سال بروال قانونی رسیده و به حد رضایت مندی برسد . به امید آن روز

 12. فرامرز says:

  با عرض سلام تبریک به انتحاب شایسته و بجا؛ یک نفر شریف وبا وجدان و اهل درد شناس مردم در جایگاه خدمت به جامعه کارفرمایی وکارگری قرار گرفت پس از منتقدین تشکر می کنیم و فقط در نقد خود خدای والای خویش را درنظر بگیرید چون بعدا” به شدت پشیمان خواهید شد هیچ منتقدی شخصیت کاری مهندس نقی زاده را نمی شناسد وي انساني دلسوز و پاك است.

 13. اصغر says:

  با سلام : خواستم عرض کنم آقای نقی زاده انسانی مومن ، لایق و باتجربه و آشنا به مشکلات کارگری و کارفرمایی می باشند و مهمتر اینکه دلسوز کارگران هستند .

 14. دوست واقعی says:

  امیدواریم وزارت محترم کار بدون توجه به مخالفان اندک آقای نقی زاده موافقان بیشمار ایشان را خرسند نموده مدیریت ایشان را که پیروزی حق بر باطل است هر چه سریع تر تثبیت کنند تا بیش از این جامعه مظلوم کارگری با حق کشی مواجه نشن.

 15. farhad says:

  مهندس نقي زاده انسان مومن و مديري كارآمد هستند براي ايشان آرزوي موفقيت و سربلندي دارم

 16. دوست واقعی says:

  از مسئولین محترم تقاضا داریم مردم آ.غ را از بلا تکلیفی نجات داده وحکم آقای نقی زاده را از سرپرستی به مدیریت اداره کل کارترفیع دهند.

 17. رضا says:

  اگر مردم آذربایجان غربی با انتصاب ایشان از بلاتکلیفی نجات پیدا کنند انتصاب ایشان واجب است .ولی آن اداره کلًهم به چه درد می خورد که با انتصاب یک نفر ملتی را نجات می دهد.وزارت کار جز ایجاد مشکل برای جامعه کارگری هیچ فایده دیگری ندارد حتی اگر مومن ترین متخصص ترین آدم رئیس آن باشد

 18. اکبر says:

  حضرت امیرالمومنین از مظلومترین انسانهاست .جناب امیر محمد آیا از انتصابهای ایشان خبر داری که چنین حرفی می زنی ؟به نظر من چند رکعت نماز بخوان واز امیرالمونین حلالیت بخواه.

 19. امیر محمد says:

  نقی زاده فدای دسیسه دشمنانش شد.بیایید و اجازه ندید ناخلفان روی کار بیان

 20. امیر محمد says:

  خدا را خدا را بیایید و از نقی زاده حمایت کنیدمیخوان سر بیگناهش رو بالای دار ببرن.

 21. امیر محمد says:

  کسی نیست صدای بغض نقی زاده رو بشنوه.این بغض اگه بترکه همه ی کسایی رو که ساکت موندند با خودش میبره.آهاااااااای نقی زاده رو عزل کردند.کجایییییییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 22. فرهاد says:

  امیر محمد جان چی شده ه خبره چرا داد میزنی؟واضح تر بگو نگران شدم.

 23. امیر محمد says:

  بابا هیچی دشمنان نابکار نقی زاده که زخم خوردهاش هستند کمر همت بستند تا با شانتاژیکی دیگه مثل خودشونو بزارن جای نقی زاده گفتم همه بیاین نزاریم به هدفشون برسن.

 24. فرهاد says:

  آخه چرا؟ چه هیزم تری به اونا فروخته که اینجوری انتقام میخوان بگیرن؟

 25. امیر محمد says:

  درستکار بود فقط همین

 26. مینا says:

  هیچ کاری نمیتونن بکنن.خدا با درستکارهاست.من براش دعا میکنم.

 27. محیا.ح.ص says:

  سلام به همگی من یکی از کارکنان آقای نقی زاده هستم الان از سر کار براتون مینویسم به حمدالله دسیسه فروکش کرده.ومهندس با تمام نیرو در دفتر کارشون هستند.اما شما حمایت کنیدچون شیاطین شبانه روز بیدارند و در فکردسیسه…..

 28. کارمند سازمان says:

  با سلام وای وای به حال کسایی که به خاطر پست به هم دیگه بهتان و افترا بگن.پستی که تا به حال به هیچ کس وفا نکرده.

 29. کارگر says:

  من به نمایندگی از تمامی کارگران استان حمایت خود را از مهندس نقی زاده اعلام میکنم.تا کور شود هر آنکه نتواند دید…….

دیدگاه خود را به ما بگویید.